• İstanbul18 °C
  • Erzincan10 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
32. Kemah K.D.Turnuvasında Şöhretler Geçidi Yapıldı..
26 Haziran 2009 Cuma 00:00

32. Kemah K.D.Turnuvasında Şöhretler Geçidi Yapıldı..

Kemah Köyleri Dostluk Turnuva tarihi içinde yıllarca top koşturan ve turnuvamızın gelişimine sportif olarak da sosyal olarak da katkıda bulunan hemşerilerimizin oluşturduğu iki takım ile Şöhretle

Kemah Köyleri Dostluk Turnuva tarihi içinde yıllarca top koşturan ve turnuvamızın gelişimine sportif olarak da sosyal olarak da katkıda bulunan hemşerilerimizin oluşturduğu iki takım ile Şöhretle Karması karşılaşması yapıldı.

 

Yıllarca turnuva misyonuna uygun olarak köylerini turnuvada temsil ederek belirli zaman sonra bırakan ve gönlü hala turnuvada olan hemşerilerimizin oluşturduğu karma takımlar; Selimiye stadında bir karşılaşma ile yeniden formalarını giyindi ve eski günleri yad ettiler.

Çoğu turnuvanın efsane oyuncularından olan takımlar; dostluk gösterisine dönüşen karşılaşmada eski günlerinden çok da fazla bir şey kaybettirmediklerini gösterdiler. Oldukça zevkli ve dostane geçen karşılaşma kalabalık bir seyirci topluluğu tarafından da alkışlar ve tezahüratlar eşliğinde oynandı. Kazanan tabii ki yine dostluk oldu.

Geçmişin yıldız oyuncuları, bugünün yönetici, teknik direktörü, kulüp başkanlığı veya turnuva sevdalısı olan futbolcular bu tür karşılaşmalarda hala turnuva heyecanını yaşadıklarını vurgulayarak karşılaşmayı düzenleyen turnuva yürütme kuruluna teşekkürlerini sundular.

 

Haber: Mehmet Aydoğmuş

Resim: Ercan Babacan / Burak SevimAyaktakiler soldan sağa: Ali Karahan, Ali Sevim, Mevlüt, Birol,Hüseyin,Mustafa,Şahin,Saim,Şaban

Oturanlar: Celal,Selim,Erkan,Arif

Ayaktakiler Soldan Sağa: Ercan Babacan, Ümit,,İsmail,Lütfü,..,Dursun,Nevzat,Mevlüt,Ali Sevim

Oturanlar: Sezai, Mehmet,Hasan,Fethi,Abdullah

Birol Babacan, Hasan Yücedal, Lütfü, Celal

Hasan Yücedal, Celal

O kadar gol yedik bi de biz atak ya hu..:))

       Arif Çakır ( Hakbilir) - Mevlüt Sevim ( Bozoğlak )


Mustafa Ermurat ( Karadağ ) - Sezai Yılmaz ( Koçkar )

Hasan - Hüseyin Yücedal ( Ayranpınar )

 

 

Bu haber toplam 1229 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA