• İstanbul24 °C
  • Erzincan25 °C

İhsan Payalan / Erzincan Gazetesi

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İhsan Payalan / Erzincan Gazetesi

9 Mayıs’ta Erzincan’da şölen var

23 Nisan 2015 Perşembe 12:47

Erzincan Kültür Eğitim Vakfı, öğrenciler sağladığı bursların yanında Erzincan’ın sosyal ve kültürel açıdan kalkınmasına da öncülük ediyor. 

Gençlerin Erzincan için düşüncelerini ve projelerini gün yüzüne çıkartmayı ve hazırlanan projelerden kentin faydalanmasını sağlayamak isteyen Erzincan Eğitim Kültür Vakfı, Erzincan valiliği, Erzincan Belediyesi ve Erzincan Üniversite ile birlikte organize ettiği ‘Erzincan'ı yakala’ ve ‘Erzincan'a değer kat’ fotoğraf ve proje yarışmaları düzenledi. 

Büyük ilgi gören fotoğraf ve proje yarışmalarına binlerce fotoğraf ve yüzlerce proje müracatı yapıldı. 

EKEV’in organize ettiği bu yarışmaların ödül töreni 9 Malıs tarihinde Erzincan’da yapılacak. Törende, 7’den 77’ye ödüllü fotoğraf yarışmasında ve proje yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verilecek. Şölen havası içerisinde düzenlenecek ödül töreni 13 Şubat Kapalı Spor Salonu’nda yapılacak ve Erzincanlı sanatçılar konser verecek. Müzik şöleninde Arzu Şahin ve Arif Kurt sahne 
alacaklar.

Erzincan Kültür Eğitim Vakfı ilklere imza atmaya devam ediyor. Vakıf, bölgenin ve ülkenin eğitiminde kalite artırmak amacıyla Erzincan Üniversitesi’yle ‘Bilim, Sanat ve Teşvik Ödülleri protokolü imzaladı. Ödüller, ‘Erzincan Kültür Eğitim Vakfı Erzincan Üniversitesi Bilim Sanat ve Teşvik Ödülleri’ adı altında verilecek.

9 Mayıs’ta Erzincan Üniversitesi’nde düzenlenecek törende, Erzincan Kültür Eğitim Vakfı Bilim Sanat ve Teşvik Ödülleri sahiplerini bulacak. 

9 Mayıs da herkes Erzincan’da olsun yerlerini şimdiden ayırtsın benden söylemesi. Erzincan’da yer yerinden oynayacak.

Bizler orada olayacağız, ya siz.

Bu yazı toplam 1144 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA