• İstanbul29 °C
  • Erzincan32 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AK Parti Kemah’ta Seçim Startını Verdi
19 Şubat 2014 Çarşamba 08:55

AK Parti Kemah’ta Seçim Startını Verdi

AK Parti Kemah’ta Seçim Startını Verdi

HABER - Kamera : Eren VARLI 

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Erzincan İl Başkanlığı, ilçe ve beldelerde seçim ofisleri açılışlarını yapmaya ve esnafları ziyaret etmeye devam ediyor.   Bugün ise AK Parti Erzincan İl Yönetimi tarafından Kemah İlçesinde seçim startı verilerek Seçim Ofisi açılışı gerçekleştirilip ilçede ki esnaflar ziyaret edildi. 

AK Parti Kemah İlçe Başkanlığını ziyaret eden AK Parti İl Yönetimi tarafından burada partililere selamlama konuşmaları yapıldı.

İlk önce konuşan Kemah Belediye Başkanı Hüsamettin Şanal; “AK Parti Kemah Belediye Başkan Adayı Mahmut Cantekin’in önderliğinde İl Başkanımızın destekleriyle iktidarımızın gücüyle Kemah’ta hizmete devam diyoruz.  Seçim startımızın hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Kemah’ı Hak Ettiği Yerlere Getireceğiz

Daha sonra konuşan AK Parti Kemah Belediye Başkan Adayı Mahmut Cantekin ise yaptığı konuşmasında “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın düşüncesiyle hareket eden Dünya lideri Başbakanımızın kadrosunda bulunan onunla birlikte ülkeye hizmet etmek Erzincan’a hizmet etmek Kemah’a hizmet etmek bizim için bir onurdur bir şereftir. Biz bu kutlu yolda Allah’ın izniyle Başbakanımızın önderliğinde bakanımızın desteklerinde il ve ilçe başkanımız ile birlikte Kemah’ı en güzel yere getirme gayreti içerisinde olacağız. Kemah Belediye Başkanımızın başlattığı projeleri devam ettirerek bizlerde üstüne farklı projeler katarak Kemah’ı hak etmiş olduğu yere turistik turizm amaçlı Kemahlının toplumda bırakmış olduğu saygınlığı itibarı daha üst noktalara taşıyarak Kemah’ı hak ettiği yerlere getireceğiz” dedi.

Bu Dava Kemah’ın Davasıdır

En son olarak konuşan AK Parti Erzincan İl Başkanı Burhan Çakır ise yaptığı konuşmasında; “ 30 Mart seçimleri için bugün Kemah’ta startı vermiş bulunuyoruz. Allah çıkmış olduğumuz bu yolda bizleri utandırmasın.  Sonuçta bizler millete hizmet yolunda samimi duygularla omuz omuza yürümek için sizlere birlikte hizmet etme sevdalısı olarak yollara düştük. Bugün yeni bir gündür. Yeniden yollara düşme günüdür. Ne geçmişte ki karanlıklara ağıtlar yakacağız ne de bugünkü başarılarımıza destanlar yazacağız. Bizler Başbakan Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Dünya mazlumlarına, her mahzun gönle el uzatan ecdadın torunlarıyız. Onun için bizler hiçbir zaman hesap içerisinde olmadık. 

Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşundan bugüne kadar Osmanlının küllerinden var olan Türkiye Cumhuriyetinin 80 yılda batıran bir zihniyet ve bugün on yılda milletin desteği ile milleti şaha kaldıran Dünya’da insanı yardım konusunda dördüncü sırada olan bir ülkedir. Daha önce IMF ile okyanus ötesinden gelen parayla zaten gelmeden bitiyordu. Bugün on yılda ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine çıkaran Recep Tayyip Erdoğan ile yol arkadaşlığı yaptığımız ve onunla aynı asırda yaşadığımız için kendimiz mutlu bahtiyar hissediyorum.

Bu dava Erzincan’ın davasıdır. Bu dava Kemah’ın davasıdır. Bu dava çocuklarımızın davasıdır. Eğer sizler burada nefsi olarak davranırsanız yarın Allah’ın huzurunda bunun hesabını hiç birimiz veremeyiz. Her kapının eşiğine her doğan çocuğun beşiğine AK Parti sevdasını yazacağız” dedi.

AK Parti Kemah Seçim Ofisi Açıldı

AK Parti İlçe Başkanlığında yapılan konuşmaların ardından AK Parti Kemah Belediye Başkan Adayı Mahmut Cantekin’in seçim ofisi düzenlenen törenle hizmete açıldı. Gerçekleştirilen açılış törenine AK Parti Erzincan İl Başkanı Burhan Çakır, Kemah Belediye Başkanı Hüsamettin Şanal,  AK Parti Kemah Belediye Başkan Adayı Mahmut Cantekin ve partililer katıldı.

AK Parti İl Başkanı Burhan Çakır, seçim ofisinin açılışını yaparak Kemah’ta ki esnafı tek tek ziyaret edip ilçede seçim startını vermiş oldu.  

Esnaf ziyaretlerinin ardından Kemah Belediye Başkanlığını ziyaret eden İl Başkanı Çakır, burada Kemah Belediye Başkanı Hüsamettin Şanal’ı makamında ziyaret ederek aday adaylığı sürecinde sergilediği örnek davranıştan dolayı tebrik etti. Başkan Çakır ayrıca Başkan Şanal’ın sergilediği davranışın partide kimsenin şahsi bir düşüncesi olmadığının bir göstertesi olduğunu belirtti.

Kemah Belediye Başkanı Hüsamettin Şanal ziyaretin sonunda AK Parti İl Başkanı Burhan Çakır’a Kemah Belediyesi dergilerini hediye ederek hatıra defterine yazı yazmasını istedi. Başkan Çakır ise, Belediye hatıra defterini yazdıktan sonra ilçeden ayrıldı.  

 

HABERİN VİDEOSUNU İZLE 

Kaynak: Haber-24

 

Bu haber toplam 2290 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA