• İstanbul24 °C
  • Erzincan19 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AKBUDAK  DERNEĞİNDEN BİR DİZİ ZİYARET
18 Eylül 2007 Salı 00:00

AKBUDAK DERNEĞİNDEN BİR DİZİ ZİYARET

 Akbudak Köyü Dernek Yönetim KuruluAnkara’ya çıkarma yaptı.   Akbudak Köyü Dernek Yönetim Kurulu bir dizi görüşme yapmak üzere Ankara’da Erzincan ve Kemahlı milletvekili

 

Akbudak Köyü Dernek Yönetim Kurulu

Ankara’ya çıkarma yaptı.

 

 

 

Akbudak Köyü Dernek Yönetim Kurulu bir dizi görüşme yapmak üzere Ankara’da Erzincan ve Kemahlı milletvekili ve bürokratları ziyarette bulundu.

Ziyaretler kapsamında öncelikle Akbudak Yayla Şenliklerine de iştirak ederek Akbudaklıların yanında olan Ulaştırma Bakanı Sn.Binali Yıldırım ziyaret edildi.Kendisine Yayla Şenliklerine iştiraklerinden teşekkür edildi ve kendisine bir plaket hediye edildi.Ayrıca ,Akbulut Kayak Tesislerinden Akbudak Köyüne bağlanan yolun asfaltlanması ile ilgili talepler iletildi.

Oldukça sıcak geçen görüşmelerin ardından Kemahlı Büyük Millet Meclisi Personel Dairesi Başkanı Sn.Nedim Küçüker de ziyaret edildi.Sn. Bürokrat ve Milletvekilleri ile Kemah ve Akbudak köyü hakkında öneri ve çalışmalar hakkında fikir alış verişinde bulunuldu.

Ankara’da çeşitli Bürokrat ve Milletvekili hemşerilerimizi ziyaret eden Akbudak Köyü Yönetim kurulu üyeleri; memleket sorunlarını yetkililere birebir görüşme imkanı sağladı.Yönetim Kurulu üyeleri yetkililerle yapılan görüşmelerin oldukça verimli geçtiğini eklediler.

 

Haber /Foto:Serdar Elagöz

 
Bu haber toplam 1008 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA