• İstanbul19 °C
  • Erzincan13 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Akbudaklılar; Yayla Şenliklerinde Buluşuyorlar.
06 Temmuz 2009 Pazartesi 00:00

Akbudaklılar; Yayla Şenliklerinde Buluşuyorlar.

3. Akbudak Köyü Yayla Şenliğine Davet için Dernek Bşk. Özgür Elagöz,Bşk. Yrd. Coşkun Karayiğit,Muhasip Yasin Ocak,Genel Kordinatör Ahmet Elagöz, Genel Sekreter Serdar Elagöz ve Ankara temsilcimiz

3. Akbudak Köyü Yayla Şenliğine Davet için Dernek Bşk. Özgür Elagöz,Bşk. Yrd. Coşkun Karayiğit,Muhasip Yasin Ocak,Genel Kordinatör Ahmet Elagöz, Genel Sekreter Serdar Elagöz ve Ankara temsilcimiz Adnan Musal Ankara ziyaretlerini yaptılar.

T.C. Ulaştırma Bakanı Sn. Binali Yıldırım, Erzincan Milletvekili Sn. Sebahattin Karakelle, Erzincan Milletvekili Sn. Erol Tınaztepe, İstanbul Milletvekili Sn. İbrahim Yiğit, T.B.M.M. Personel ve Muhasebe Daire Başkanı Sn. Nedim Küçüker, T.C.D.D. Gn. Müdürü Sn. Süleyman Karaman, D.H.M.İ. Gn. Müdürü Sn. Orhan Birdal'a Yayla Şenliği davetiyeleri takdim eden heyet Ankara Ziyaretleri tamamlanmış oldu.

Geçtiğimiz yıllarda Akbudaklıların çoşkulu bir katılım ile gerçekleştirdiği Akbudak Yayla Şenliğine tüm Kemahlıları beklediklerini bildiren Başkan Özgür Elagöz;  bu yıl da geniş katılım beklediklerini vurguladılar.

Bu haber toplam 888 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA