• İstanbul27 °C
  • Erzincan26 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ali Babacan Güven Tazeledi..
11 Ocak 2010 Pazartesi 00:00

Ali Babacan Güven Tazeledi..

Paylaş Erzincan Otelciler ve Kahveciler Odası Olağan Genel Kurulu yapıldı. Genel Kurula tek aday olarak giren mevcut Başkan Ali Babacan, üyelerin tamamının oyunu alarak, yeniden Erzincan

Paylaş Erzincan Otelciler ve Kahveciler Odası Olağan Genel Kurulu yapıldı. Genel Kurula tek aday olarak giren mevcut Başkan Ali Babacan, üyelerin tamamının oyunu alarak, yeniden Erzincan Otelciler ve Kahveciler Odası Başkanlığına seçildi.

Erzincan Esnaf ve Sanatkârlar Odası Konferans Salonunda yoğun katılımın olduğu Genel kurulun Divan Başkanlığını Esnaf Odaları Birliği Başkanı Necmettin Ünal yaptı.

Erzincan Otelciler ve Kahveciler Odası Başkanı Ali Babacan yaptığı konuşmada, görev süresi içerisinde yaptıkları çalışmaları anlatarak, bu süre içerisinde kendilerine verilen görevi en güzel şekilde yaptıklarını ifade etti ve kendilerine her zaman destek veren üyelere teşekkür etti.

Başkan Ali Babacan, kahvehanelerin eski dönemlerde ilim irfan merkezleri olduğunu belirterek, “Sigara yasağı ile birlikte kahveler zor günler yaşamakta. Kahveci esnafı bitme noktasına geldi, kahvehaneler birer birer kapanmaya başladı, eğer yasada bir değişiklik yapılmazsa kahvecilik mesleği yok olacak. Bu konuyla ilgili olarak çözüm arayışımız devam ediyor” dedi.

Faaliyet ve denetleme raporlarının okunması ve müzakeresi yapıldıktan sonra, raporlar ibra edildi ve yeni Yönetim ve Denetleme Kurulu seçimine geçildi.

Yapılan seçim neticesinde, seçime tek aday olarak giren Ali Babacan, güven tazeleyerek, üyelerin tamamının oyunu alarak yeniden Otelciler ve Kahveciler Odası Başkanlığına seçildi.


Bu haber toplam 1154 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA