• İstanbul20 °C
  • Erzincan22 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ayşem EKER “Mutfak Aşkı” Kitabını Tüm Sevenlerine Tanıttı
01 Aralık 2016 Perşembe 10:17

Ayşem EKER “Mutfak Aşkı” Kitabını Tüm Sevenlerine Tanıttı

Ayşem EKER “Mutfak Aşkı” Kitabını Tüm Sevenlerine Tanıttı

Ayşem EKER “Mutfak Aşkı” Kitabını Tüm Sevenlerine Tanıttı

Kemahlılar Dernek Yönetim Kurulu üyesi Eğitim Birim Sorumlusu Ayşem EKER’in kaleme almış olduğu “Mutfak Aşkı” kitap tanıtım günü 27 Kasım Pazar günü Maltepe’de bulunan Taşkın Davet Balo Salonunda büyük bir kalabalıkla gerçekleşti.

Tanıtım yemeğinin birbirinden değerli katılımcıları vardı. Başta Ulaştırma Haberleşme ve Denizcilik Müsteşar yardımcısı Orhan BİRDAL, TRT 1 “iyi fikir” yapım ekibi Sultan ÖNEN, Ekev Başkan Yardımcısı İhsan Payalan, Sabah Gazetesi Satış Müdürü Özlem Bahar ÜLKER, AK Parti Bostancı Kadın Kolları Başkanı Serpil ÖZDEMİR, Ayeder Yönetim Kurulu Üyesi Hasibe GÜR, Ayla Aksu KUTLAR, Fatma GÜZEY, Figen PERVANE, katılan isimler arasındaydı.

Dernek Başkanı Mehmet Oral ve yönetim kurulu üyeleri ile yönetim kurulu üyeleri Ayşem EKER’i bu özel gününde yalnız bırakmadılar.Müsteşar Yardımcısı sayın Orhan BİRDAL konuşmasında; yemek kültürünün gelişiminde büyük bir önem taşıyan bu kitabın şimdiki gelecek nesiller için büyük bir önem arz ettiğini söyledi. Erzincan ve Kemah için bu kitabın önemine değinen Birdal, Ayşem EKER’i tebrik ederek başarılar diledi.

Daha sonra Dernek Başkanı sayın Mehmet ORAL konuşmalarını yaparak Ayşem EKER’in bu kitap için çok emek harcadığını ve kitabın büyük bir değer olduğuna değindi. Ayşem EKER’i tebrik eden Mehmet ORAL bu başarının artarak ilerlemesi yönünde elinden gelen tüm desteği vereceğine söyledi.

Ayşem EKER tüm katılımcılara seslenerek geldikleri için teşekkürlerini ileterek verdikleri bu destekten dolayı çok memnun olduğunu belirtti.

Yapılan ikramların ardından tanıtım yemeği son buldu.


Bu haber toplam 1641 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA