• İstanbul20 °C
  • Erzincan13 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Başkan Şanaldan Ahmet Bayata Teşekkür Plaketi
09 Aralık 2011 Cuma 00:00

Başkan Şanal'dan Ahmet Bayat'a Teşekkür Plaketi

BAŞKAN ŞANAL’DAN, DEĞERLİ İŞ ADAMIMIZ AHMET BAYAT’A TEŞEKKÜR PLAKETİ "Gönlü Kemah sevgisi ile dolu, çalışkan ve girişimci Kemahlılar, memleketlerine bilinçli ve sistemli yatırımlarına

BAŞKAN ŞANAL’DAN, DEĞERLİ İŞ ADAMIMIZ AHMET BAYAT’A TEŞEKKÜR PLAKETİ

"Gönlü Kemah sevgisi ile dolu, çalışkan ve girişimci Kemahlılar, memleketlerine bilinçli ve sistemli yatırımlarına devam ediyorlar."

 

Ticari tecrübelerini memleket sevgisi ile bütünleştiren Kemahlı işadamımız, Ahmet Bayat’a Başkan Şanal teşekkür plaketi verdi. Onlar bizim gururumuz diyen Başkan Şanal; “ Yerel yönetim olarak her türlü ihtiyaçlarında, isteklerinde bütün imkanlarımız ile girişimcilerimizin yanındayız.” dedi. Devletimizin destekleri ve girişimci insanlarımızın yatırımları ile şirin ilçemiz Kemah’ta üretim yeniden başladı. Kemahlılar artık; bağını bahçesini değerlendiriyor, toprağını işliyor, cevizi yetiştiriyor, balını, tulum peynirini, kaymağını üretiyor.  SAĞLIKLI YAŞAMIN YOLU SAĞLIKLI BESLENMEDE Kemahlı işadamımız Ahmet Bayat’ın öncülüğünde,  Şükrü Balcı ve birçok Kemahlı işadamının ortaklığında Kemahlilar Besicilik ve Süt Ürünleri San.Tic.A.Ş. birkaç ay içinde üretime başlıyor. 500 m²  soğuk hava deposu, 450 m²  sağım bölümü, 2500 m² ahırlar ve 100 m²  idari kısmın yapımı tamamlandı. Tesis, Tarım Bakanlığı’nın organik üretim yönetmeliğine uygun olarak üretimine başladı.

 

Değerli işadamımız Ahmet Bayat’a teşekkür plaketini takdim eden Başkan Şanal; “Bu yatırımlarda memleket sevgisi var, insan sevgisi var, doğaya ve yaşama saygı var, birlikte üretmek ve sağlıklı nesiller yetiştirmek gayreti, düşüncesi var. Bölgemize ekonomik ve sosyal yönden bu denli önemli yatırımları yapan her hemşehrimize, elimizden geldiğince tüm imkanlarımızı seferber ettik, bundan sonrada etmeye devam edeceğiz.” dedi. 

 

Hem doğup büyüdüğü memleketine yatırım yapmaktan hem de memleketinin gelişimine katkıda bulunmaktan duyduğu mutluluğu ifade eden Ahmet Bayat; " Kemah'a gönül veren bir belediye başkanımız var. Bizi onurlandırıyor, yüreklendiriyor. Bende kendilerine desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Kemahlıların artarak devam eden yatırımlarımlarına hız vereceğini ümit ediyorum." dedi.

 

Kaynak: Kemah Belediyesi

Bu haber toplam 918 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA