• İstanbul20 °C
  • Erzincan13 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bölgemizde Kurulacak Hayvancılık Şirketi çalışmalarında sona gelindi.
30 Mart 2016 Çarşamba 09:37

Bölgemizde Kurulacak Hayvancılık Şirketi çalışmalarında sona gelindi.

Bölgemizde Kurulacak Hayvancılık Şirketi çalışmalarında sona gelindi.

Bölgemizde Kurulacak Hayvancılık Şirketi çalışmalarında sona gelindi.
 

Bozoğlak Dernek Başkanı ve Komşu Köyler Birliği Başkanı Sn Erdoğan Babacan şirket çalışmalarıyla alakalı kurulan ekiple birlikte hafta içerisinde, şirket kuruluşunu gerçekleştirmek için Erzincan’ a seyahat edecek.
 
Sn Erzincan Valisi Süleyman Karaman ve hemşehrimiz Tokyo Büyükelçisi Sn Ahmet Bülent Meriç çalışmalar konusunda desteklerini esirgemeyeceklerini belirttiler.
 
Kurulacak hayvancılık şirketinin bölgemize ve bölge insanımıza en üst düzeyde fayda sağlaması için konusunda deneyimli ziraat mühendisi danışmanlarla ve bu çalışmaların daha önce içinde bulunmuş kişilerle yoğun bir şekilde görüşülerek çalışmaların profesyonel düzeyde ilerlemesi sağlanıyor.
 
Hem meralarımızın bölge halkı tarafından kullanabilmesi hem de bölgemizin kalkınması için tüm bölge insanının bu oluşuma destek vermesi gerektiğini belirtilen Komşu Köyler Birliği Başkanı Sn. Erdoğan Babacan ve Komşu Köyler Dernek Başkanları, herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini ifade ettiler.
 
Ayrıca şirketle alakalı hisse satışları devam etmekle birlikte en geç Nisan Ayının 15 ine kadar tamamlanması hedefleniyor. Köyünü, toprağını seven, bölgesinin kalkınmasında bende varım demek isteyen, hem maddi hem manevi katkı sağlayabilecek, ayrıca bilgi birikim olarak faydası dokunabilecek tüm hemşehrilerimizi bu oluşuma davet ediyoruz. 

Hisse almak isteyen hemşehrilerimiz Dernek Başkanlarıyla görüşebilirler
Komşu Köyler Birliği 
 
Kaynak : Bozoğlak Derneği
 
Bu haber toplam 949 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA