• İstanbul29 °C
  • Erzincan32 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bozoğlaklılar Piknikte Buluştu
19 Haziran 2012 Salı 00:00

Bozoğlaklılar Piknikte Buluştu

Yaklaşık 10 yıldır yapılmayan Geleneksel Pikniğimizde Bozoğlaklılar, Hemşerilerimiz ve Misafirlerimiz düzenlenen piknik organizasyonu ile yine ve yeniden bir araya geldi.140 aile ve yaklaşık

Yaklaşık 10 yıldır yapılmayan Geleneksel Pikniğimizde Bozoğlaklılar, Hemşerilerimiz ve Misafirlerimiz düzenlenen piknik organizasyonu ile yine ve yeniden bir araya geldi.

140 aile ve yaklaşık 800 kişinin katılımı ile beklenenin üzerinde bir birlikteliğin gerçekleştiği piknik alanında dost akraba ve eski nesil birbiri ile buluştu.

Dernek yönetimi olarak alınan karar ile aynı hafta sonu Kemah’ta köylümüz Ali Yaşar Telli Rahmetlinin taziye programı nedeni ile çeşitli eğlence programları iptal edildi.

Çocuklarımıza yönelik çeşitli yarışmalar ve hediyelerin dağıtımı ile heyecanlı ve hoş anların yanı sıra çeşitli hediyelerin dağıtıldığı çekiliş programı yapılarak alınan her bilete hediyeler takdim edildi.

Bozoğlak Spor onursal başkanı İlhan Aydın Kartal’ın çocuklarımız için tahsis ettirdiği seyyar çocuk oyun parkı, piknik alanındaki 3 ila 10 yaş arası çocuklarımızın büyük eğlencesi oldu.

Gençlerimizin voleybol turnuvaları ile kaynaşmaları ve büyüklerimizin akraba ziyaretleri görülmeğe değer anların bir kez daha yaşanmasına sebep oldu.

Piknikte ayrıca köyümüzden gönderilen kara kazan, muhtarımız Cemil Çakmaktaş’ın gönderdiği buğdaylar ile Hedik Haşlandı - Dağıtıldı ve eski köy anılarından birini hep birlikte yaşadık.

Gezimize Bozoğlaklı Hemşerilerimiz yanı sıra çok sayıda eniştemiz, Bozoğlak Spor Onursal Başkanı İlhan Aydın Kartal, Kemahlılar Dernek Bşk Yrd.Recep Babacan, Kemah Spor Bşk.Yrd. Fuat Sevim, Sütlüce Spor Bşk.Yrd. Mevlüt Sevim, Eyüp Belediyesi Meclis Üyesi M.Ali Sevim, Ayranpınar Spor eski Bşk.Harun Yücedal, Sütlüce Kulubü Teknik Sorumlusu Ergün Hoca ve değerli misafirlerimiz de katıldılar.

Gezimize katılamayan Ersiad Bşk.Yrd. İhsan Payalan, Kardere Köyü Dernek Başkanı Yusuf Gündüz, Karadağ Köyü Dernek Başkanı Adem Yakut ve Karadağ Spor Bşk. Yasin Keskin, Ayranpınar Dernek Başkanı İlyas Yücedal ile Dedek Dernek Başkanı Mehmet Dede, Bozoğlak Spor Yön.Kurulu Üyesi Murat Gülep; telefonla arayarak iyi niyet temennileri yanı sıra köylülerimize selamlarını ilettiler.

 

Gezi Alanına Maddi Manevi Desteklerini Veren; Boğaziçi A.Ş. Gn.Md. Sütlüce Spor Bşk. ve Bozoğlak Spor Onursal Bşk. İ.Aydın Kartal’a, Sırma Su Erkan Koyun’a, Burak Oto İhsan Payalan Ali Payalan'a, Köy Muhtarımız Cemil Çakmaktaş’a, Sıcak Yuva Vakfı Hüseyin Sevim’e, Meltem Nakış Ali Sevim’e, Kemahlılar Dernek BşkYrd.Recep Babacan’a,Fatih Belediye Başkanlığına, BozoğlakSpor Eski Başkanlarımızdan Nadir Payalan’a, Zeynep Köse (Sevim), Fatma Yetişkin (Babacan) ve Behiye Kuban (Payalan) Ablalarımıza Şükranlarımızı Sunarız..

 

Kaynak: www.bozoglak.com

 

 

 

Bu haber toplam 2012 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA