• İstanbul19 °C
  • Erzincan13 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Doğunun Parlayan Yıldızı Erzincan
22 Kasım 2010 Pazartesi 00:00

Doğunun Parlayan Yıldızı Erzincan

Geçtiğimiz Günlerde Erzincan Valimiz Abdulkadir Demir 2 günlük İstanbul temaslarının ardından Erzincanlı Sanayi ve İşadamları Derneğinde “Doğu’nun Parlayan Yıldızı Erzincan” konulu

Geçtiğimiz Günlerde Erzincan Valimiz Abdulkadir Demir 2 günlük İstanbul temaslarının ardından Erzincanlı Sanayi ve İşadamları Derneğinde “Doğu’nun Parlayan Yıldızı Erzincan” konulu konferans verdi. Konferans öncesi gösterimi yapılan sunum videosunu istifadelerinize sunarız.

 

Fatih’te Ersiad Salonunda düzenlenen konferansta Erzincan’daki gelişmeler hakkında bilgi sunan vali Demir; gelişen ve kalkınan Erzincan’ın başta Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım’ın teveccühü ile ekip ruhuna uygun adımlar atıldığını vurguladı. Erzincan’ın olması gerektiği seviyeye gelmesini sağladıklarını belirten Valimiz; artık Erzincan’ın daha ileri düzeyler için gayret edilmesi gerektiğini belirtti. Erzincan’da özellikle geliştirilmeye çalışılan ekonomi için yolların düzenlenmesi, kalifiye işçi faktörünün sağlanması, yatırımcıların hareket alanlarının sağlanması, bölgenin her açıdan cazibe merkezi haline dönüştürülmesinin mutlak sağlanması gerektiğini video gösterimi yanı sıra  örnekler ve rakamlar ile izah etti.

 

Ergan Dağı projesinin Erzincan için öneminden bahseden Vali Abdulkadir Demir; özellikle turizm alanında hizmet sunan hemşerilerimizden destek beklediklerini belirttiler.

 

Erzincan’ımıza azim ve gayret ile hizmet kazandıran başarılı Valimiz Sayın Abdulkadir Demir’e şükranlarımız ile Videoyu istifadelerinize sunarız.

 

 


Doğunun Parlayan Yıldızı Erzincanmk prodüksiyon | Myspace Video

Bu haber toplam 1006 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA