• İstanbul19 °C
  • Erzincan13 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
EMİTT Fuarı 26 Ocak'da Kapılarını Açıyor.
26 Ocak 2017 Perşembe 16:45

EMİTT Fuarı 26 Ocak'da Kapılarını Açıyor.

EMİTT Fuarı 26 Ocak'da Kapılarını Açıyor.

Kültür ve Turizm Bakanlığının uhdesinde gerçekleştirilinUluslararası Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı'nda (EMITT) fuarında Erzincan Valiliği bünyesinde, Kemah Kaymakamlığı ile beraber Erzincan ve Kemah’ımızın tarihi, kültürel ve turistik yönlerini tanıtmaya çalışacağız.TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde bu yıl 21. düzenlenecek fuarda birçok etkinlik hemşerilerimizi bekliyor olacak.

Kemahlılar Dernek Başkanı Mehmet ORAL EMİTT Fuarı için yaptığı açıklamada; Kemah’ımızın tanıtılmasında ve turizme katkı sağlama noktasında çok önemli rolü üstlenen bu fuarda Kemahlılar Derneği olarak standımız hazır olacaktır. Fuarda Kemah’ın güzelliklerini gelenlere takdim edip yerli ve yabancı katılımcılara tanıtmış olacağız. Hem doğal zenginliklerimizi, hem tarihi ve turistik zenginliklerimizi yerli ve yabancı basına, konuklara, katılımcılara tanıtacağız.Aynı zamanda yerel yiyeceklerimiz, giysilerimiz bunlarda birer kültürel obje olarak katılımcılara tanıtılmış olacak.Umuyorum ki en güzel şekilde Kemah’ı maddi, manevi, tarihi, coğrafik, doğal değerleriyle tanıtmış olacağız.

26.01.2017 Perşembe günü başlayıp 29.01.2017 Pazar günü sona erecektir. EMITT Turizm Fuarı, 80 ülkeden 5 bin kurum ve kuruluşu bir araya getirecek.

 

Adres: HALL 12 1230. BÖLÜM

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece, İstanbul

Salon Şeması: http://bit.ly/2k9MokW

Bu haber toplam 944 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA