• İstanbul19 °C
  • Erzincan9 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Erdal Nas; Kemaha Hizmet İçin DSPden Adayı Olduğunu Açıkladı..
03 Ocak 2009 Cumartesi 00:00

Erdal Nas; Kemah'a Hizmet İçin DSP'den Adayı Olduğunu Açıkladı..

 Hemşerimiz Sayın Erdal NAS Kemah’ta girmiş olduğu hizmet yarışında aday olduğu partiyi kemahlilar.com a açıkladı. Erdal NAS “ Bizim iki gücümüz vardır; HALK ve HAK” diyen

 

Hemşerimiz Sayın Erdal NAS Kemah’ta girmiş olduğu hizmet yarışında aday olduğu partiyi kemahlilar.com a açıkladı.

 

Erdal NAS “ Bizim iki gücümüz vardır; HALK ve HAK” diyen DSP’den Kemah Belediye Başkan Adayı olduğunu açıkladı.

 


Benim Kemah’a olan sevdamı ve Kemah sevgisini yaşarken her zaman partiler üstü düşündüğümü, yaşadığımı yakinen bilen Kemah halkının yoğun talep ve arzularına duyarsız kalamayacağımı gördüm ve “ Bizim iki gücümüz vardır; HALK ve HAK” diyen DSP den Kemah Belediye Başkan Adayı oldum.

 

Öncelikle tarafıma gösterdikleri yoğun ilgi nedeniyle Kemah’ta, köylerimizde, İstanbul’da, yurdumuzun dört bir yanında ve yurt dışında yaşayan ve kalbi Kemah’la atan herkese teşekkür ederim.

 

Daha sonra ise; Yurdun birçok yerinde yaptığı başarılı çalışmalar neticesinde vatandaşları tarafından partiler üstü sevgi gören birçok Belediye Başkanları olduğunu ve Kemah’ta partiler üstü bir aday olmayı DSP ile başarabileceğimi belirterek bana adaylık teklifinde bulunan DSP Erzincan İl Başkanı Sayın Hasan ÇİÇEK bey ile beni bizzat telefonla arayarak adayları olmamı çok arzuladıklarını söyleyen DSP Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Sayın Hasan MACİT beye teşekkür ederim.

 Kemah’ta yaşayan insanlar büyük bir ailenin fertleridir. Kimsenin kimseye siyaset yapmaya hakkı bulunmamaktadır. Kemah’ta yapılacak en büyük siyaset Kemah için gece gündüz çalışarak, isminin büyüklüğüne yakışır hale getirmek olmalıdır. Kemah’ın kaybedecek bir dakika zamanı bulunmamaktadır. Problemleri ve çözümlerini çok iyi biliyorum. Seçildiğim takdirde gece gündüz demeden, Kemah aşkına çalışarak isminin büyüklüğü ile anılır hale getirmek için hizmet edeceğim.

 

Kemah’a hizmet etmek istiyorsak ve partiler üstü olacaksak; farklı siyasi çevrelerin, muhtarlarımızın, kanaat önderlerimizin, esnafımızın ve tüm vatandaşlarımızın ortak aklıyla hizmet üretmeliyiz. Bu anlayış doğrultusunda çok iyi, donanımlı, öngörüsü kuvvetli, ufku geniş bir Belediye meclisi kadrosu ve gönüllü kadrolar oluşturdum. Seçildikten sonrada Belediye Meclisi dışında ortak akıl ve fikirler üretmek için çeşitli meclisler oluşturacağım.

 

Kemah’a hizmet yolunda yarışacağım aday arkadaşım kim olursa olsun onu rakip olarak değil Kemah sevdasında bir yarış arkadaşı olarak göreceğim. Seçim süreci boyunca hiçbir aday arkadaşımızla husumete girmeden Kemahlıya yakışır şekilde nezaket kurallarını sonuna kadar uygulayacağım.

 

Son olarak; Benim için sevgi ve dostluk olmazsa olmaz bir şarttır. Kemah halkının yüreğine en yakın aday olduğumu ve sevgi ile kazananlardan olacağımı düşünüyorum.

 

Hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

                                           Erdal NAS

DSP Kemah Belediye Başkan Adayı

Bu haber toplam 1331 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA