• İstanbul18 °C
  • Erzincan10 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ERSİAD YENİ YÖNETİMİ BASIN İLE BULUŞTU
25 Mayıs 2008 Pazar 00:00

ERSİAD YENİ YÖNETİMİ BASIN İLE BULUŞTU

ERSİAD YENİ YÖNETİMİ BASIN İLE BULUŞTU 27 Nisan 2008 Pazar günü yapılan Genel Kurulda seçilen Erzincanlı Sanayici ve İşadamları Derneği (ERSİAD) yeni Yönetim Kurulu, Erzincan Basınıyla

ERSİAD YENİ YÖNETİMİ BASIN İLE BULUŞTU

 

27 Nisan 2008 Pazar günü yapılan Genel Kurulda seçilen Erzincanlı Sanayici ve İşadamları Derneği (ERSİAD) yeni Yönetim Kurulu, Erzincan Basınıyla Erzincan Kültür Merkezinde yemekli toplantı da bir araya geldi.

ERSİAD’ın Basın Yayın ve Kültürden Sorumlu Komisyon Başkanı Ümit Ülgen’in organize ettiği yemekli toplantıya, ERSİAD Başkanı Gülbey Sezgin ve ERSİAD Yönetim Kurulu Üyelerinin yanı sıra, EKEV Başkanı Sadık Ağca, Genel Sekreter Latif Yetişkin ve Mütevelli Heyeti Üyesi Hüseyin Duru ile İstanbul’da yayım yapan Özden Gazetesi, Can Erzincan Gazetesi, Doğu Ekspres Gazetesi, Fırat Gazetesi, Dutağacı Gazetesi, erzincanlilarinsesi.com ve kemahlim.com temsilcileri katıldı.

ERSİAD Basın Yayın ve Kültürden Sorumlu Komisyon Başkanı Ümit Ülgen, “ERSİAD yeni Yönetim Kurulu ile Basınımızın tanışması ve fikir alışverişinde bulunmak için bu toplantıyı organize ettik. Yaptığımız faaliyetleri hemşerilerimize duyuran en güçlü organ şüphesiz Basınımızdır, bizim sesimizdir. Bugün burada karşılıklı olarak beklentilerimizi konuşmak ve ilişkilerimizi güçlendirmek için bir araya geldik” dedi.

ERSİAD Başkanı Gülbey Sezgin de konuşmasında, “Yerel Basın bizim için çok önemli, Basını hep bizden içimizden biri olarak gördük. Basınla olan diyaloglarımızın daha iyi sürdürülmesi için komisyon kurduk. Gazetelerin dernek faaliyetlerimize daha geniş yer vermelerini arzu ediyoruz” dedi.

EKEV Başkanı Sadık Ağca da yaptığı konuşmada, ERSİAD’ın yeni seçilen yönetim kurulu üyelerini tebrik ediyor, başarılar diliyorum.

Bu güne kadar olduğu gibi bu günden sonrada ERSİAD ve EKEV olarak birlikte çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Yöre Basınımızın faaliyetlerimizi en güzel şekilde hemşerilerimize duyurmasını istiyoruz. Bazı gazetelerimiz yanlı yayım yaparak, bizlerin çalışmalarını görmezden geliyor tabi bu bizleri üzüyor” dedi.

Toplantıda Yerel Basın temsilcileri de yeni seçilen ERSİAD Yönetim Kurulunu tebrik ederek, başarı dileklerinde bulundular ve ERSİAD’dan beklentilerini dile getirdiler.

Kaynak : www.sedatsevim.com

 

 

Bu haber toplam 1294 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA