• İstanbul17 °C
  • Erzincan11 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Erzincan Devlet Hastanesi Kemahlı Hemşerimize Emanet
11 Ağustos 2011 Perşembe 00:00

Erzincan Devlet Hastanesi Kemahlı Hemşerimize Emanet

Uzun süredir iki Devlet Hastanesi A ve B Bloka Başhekimlik yapan Dr. Levent Kurnaz ın görevden ayrılmasıyla boşalan koltuğa Kemah Seringöze Köyünden Hemşerimiz Dahiliye Uzmanı Dr. Muzaffer

Uzun süredir iki Devlet Hastanesi A ve B Bloka Başhekimlik yapan Dr. Levent Kurnaz ın görevden ayrılmasıyla boşalan koltuğa Kemah Seringöze Köyünden Hemşerimiz Dahiliye Uzmanı Dr. Muzaffer Çakmak atandı.

 

Kendi isteği ile başhekimlik görevinden ayrılan Dr. Levent Kurnaz’dan boşalan koltuğa uzman doktor Muzaffer Çakmak’lı atandı. Sağlık Müdürü Dr. Mesut Turan Devlet Hastanesi Başhekimlik odasında basın mensuplarına Dr. Levent Kurnaz’ın yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ederken göreve yeni başlayacak olan Dr. Muzaffer Çakmak’a ise başarılar diledi. Dr. Turan “ Bilindiği gibi devlet hastanemizin başhekimi Dr. Levent Kurnaz iki hafta önce kendi isteği ile başhekimlik görevinden ayrıldı. Bu ay ortası itibariyle emekli olacak. Hastanemize verdiği katkıdan Erzincan’a verdiği her türlü sağlık hizmetinden dolayı teşekkür ediyorum. Güzel çalışma sürecimiz oldu ama emeklilik süreci ayrılmasına vesile oldu. İki haftadır Erzincan Devlet Hastanesi Başhekimliğini vekaleten Dr. Hilmi Sevinç yürütüyordu. Ama şimdi hastanemize yeni başhekimimiz uzman Doktor Muzaffer Çakmak’ın ataması yapıldı.

 Muzaffer Çakmak 1994 yılından beri burada birlikte hizmet ediyoruz birkaç yıllığına ihtisas yapmak üzere Konya’ya gitti orada Dahiliye ihtisasını bitirdikten sonra geri gelerek çalışmalarını sürdürüyor. Kendiside bu işi yapmaya bu işte başarılı olmaya hem hevesli hem de talipliydi. Bizde Valiliğimizle ve milletvekilimizle görüşerek bu isim üzerinde fikir birliğine vardık. Sağ olsun kendiside bizi kırmadı bu hizmet kervanında bizimle beraber olmayı kabul etti. Muzaffer Çakmak ve ekibinin başarılı olacağına kanaat getiriyor ve başarılar diliyorum” diye konuştu.

 

Ardından kısa bir açıklama yapan Dr. Muzaffer Çakmak ekip işi olduğunu ve herkesten destek beklediğini ifade ederek ; “1994 yılından beri Erzincan’da değişik kurum ve kuruluşlarda görev yaptım. Erzincan’ı ve buradaki sağlık sistemini tanıdığımı düşünüyorum bana verilen görevi en iyi şekilde yapmaya çalışacağım sağlık işi birey işi değil ekip işidir bu noktada bütün arkadaşlarımdan destek isteyeceğim bu vazife için beni uygun gören herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: Yakub Bakar


 
Bu haber toplam 2036 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA