• İstanbul24 °C
  • Erzincan21 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Erzincan Kemahlılar Derneğinde İftar Coşkusu
08 Eylül 2010 Çarşamba 00:00

Erzincan Kemahlılar Derneğinde İftar Coşkusu

 Erzincan’da kurulduğu günden beri Kemahlı Hemşerilerimizin hizmetinde öncülük eden tek sivil toplum kuruluşu Erzincan Kemahlılar Derneği; bu yıl da Dernek Merkezinde düzenlenen iftar

 

Erzincan’da kurulduğu günden beri Kemahlı Hemşerilerimizin hizmetinde öncülük eden tek sivil toplum kuruluşu Erzincan Kemahlılar Derneği; bu yıl da Dernek Merkezinde düzenlenen iftar programı vesilesiyle hemşerileri ve misafirler ile bir arada iftar yapmanın mutluluğunu yaşadı.

Erzincan Valisi Abdulkadir Demir, Erzincan Milletvekili Sabahattin Karakelle, Erzincan Belediye Başkanı Yüksel Çakır, Erzincan İl Genel Meclis Üyesi Bşk.Ünal Tuygun, Kemah Kaymakamı Gökmen Çiçek, Kemah Belediye Başkanı Hüsamettin Şanal, Erzincan Müftüsü Burhan İşliyen, Kemah Köyleri Dostluk Turnuvası Başkanı Şerafeddin Ulutürk ve Erzincan, Kemah Protokolunun Değerli üyelerinin yanı sıra çok sayıda Kemahlı İftar Programına iştirak ettiler.

Oldukça kalabalık ve samimi ortamda geçen İftar Programında Erzincan Valimiz Sayın Abdulkadir Demir de yaptığı konuşma ile Erzincan’da yaşanan güzel gelişmeler ile ilgili kısa kısa bilgiler aktararak Kemahlı Hemşerilerimizin Ramazan Ayının ve Bayramlarının tebrikinde bulundular.

Erzincan Kemahlılar Dernek Başkanı ve Kemah İl Genel Meclis Üyesi Mahmut Cantekin; iftar programına iştirak eden protokole ve hemşerilerimize öncelikle teşekkür ederiz dedi. İftar ve benzeri organizasyonların Kemahlı hemşerilerimizin birlik ve beraberliğine katkı sağlaması bakımından önemini biliyor ve belirli aralıklar ile bu tür faaliyetleri yapmaya çalışıyoruz, bu noktada katılımları ile Erzincan’da gücümüze güç katan, birlik ve beraberlikleri ile bizleri cesaretlendiren Kemahlı hemşerilerimiz her şeyin en iyisine layıktır diye ekledi.

Misafirler ve hemşerilerimiz ile tek tek ilgilenen Mahmut Cantekin; Kemah İlçemizin, Kemahlı Hemşerilerimizin hizmetindeyiz, gerek yönetim kurulumuz ile birlikte derneğimiz aracılığı ile gerekse İl genel meclisinde kurumlarımızın da destekleriyle memleketimize en iyiyi en uygunu kazandırmak için gayretlerimiz sürüyor ve sürmeye devam edecektir dedi.

İftar Programının ardından çay ikramı ile geç saatlere kadar süren sohbet ve muhabbet ortamı ile gerek misafirler gerekse Kemahlı hemşerilerimiz; Erzincan Kemahlılar Derneğinin bu güzel hizmetinden oldukça istifade ettiklerini ve devamını temenni ettiklerini belirterek dernek binasından ayrıldılar.

 

Kemahlim.com Erzincan

 

Bu haber toplam 1029 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA