• İstanbul20 °C
  • Erzincan14 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Erzincan ve Kemah Belediye Başkanı Çalışmalarına Ödül Aldılar.
24 Temmuz 2012 Salı 00:00

Erzincan ve Kemah Belediye Başkanı Çalışmalarına Ödül Aldılar.

KİŞİ BAŞINA 25 m2 YEŞİL ALAN HEDEFİ, ÇAKIR'A ÖDÜL GETİRDİ. Anadolu Yerel Yönetimler Dergisinin yaklaşık 3 aydır sürdürdüğü anket sonucunda Erzincan Belediye Başkanı Yüksel

KİŞİ BAŞINA 25 m2 YEŞİL ALAN HEDEFİ, ÇAKIR'A ÖDÜL GETİRDİ.

 

Anadolu Yerel Yönetimler Dergisinin yaklaşık 3 aydır sürdürdüğü anket sonucunda Erzincan Belediye Başkanı Yüksel Çakır, yaklaşık 300 proje içerisinden yeşil alan projeleri dalında Yılın Belediye Başkanı Ödülüne layık görüldü.Bu yıl 4.sü düzenlenen Yılın Yerel Yöneticileri ödül törenine Erzincan Belediye Başkanını temsilen Başkan Vekili Mehmet Şireci katıldı. 18 Temmuz Çarşamba günü Kayseri Kültür Merkezinden düzenlenen tören öncesinde katılımcılar Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'nin davetlisi olarak Tekir Yaylasında Kardan Adam tesislerinde akşam yemeği yediler. Yemeğe ödül alacak belediye başkanları ve kayseri protokolü katıldı.

 

Saat 21.00'de başlayan ödül törenine ise Kayseri Vali Vekili, milletvekilleri ve belediye başkanları katıldı. Erzincan Belediyesi adına

törene katılan Belediye Başkan Vekili Mehmet Şireci, Yeşil Alan Çalışmaları dalında verilen Yılın Belediye Başkanı ödülünü Kayseri Eski Belediye Başkanlarından Şükrü Karatepe'nin elinden aldı.

 

Başkan Çakır'ın son üç yıl içerisinde aldığı ödül sayısı dörde ulaştı. Daha önce de Toplu Taşıma dalında dönüşüm projesi ile 2 ve katılımcı yönetim dalında 1 ve ödül alan Çakır, son ödülünü de yeşil alan çalışmaları ile almış oldu.

 

Erzincan Belediyesi 3 yıl içerisinde 1 milyon 750 bin m2'lik yeşil alan projesinin 1 milyon m2'lik kısmında imalatı tamamlarken diğer projelerin de startını verdi. Projeler tamamlandığında Erzincan'da kişi başına yeşil alan miktarı 25 m2'yi aşarak Avrupa standartlarının üzerine çıkacak.

 

 

KEMAH’IN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİREN BELEDİYE BAŞKANIMIZ HÜSAMETTİN ŞANAL’A “ YILIN YEREL YÖNETİCİSİ ÖDÜLÜ

 

Türkiye genelinde belediyelerin yaptığı başarılı çalışmaları 12 dalda değerlendiren Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi, Altyapı ve Şehircilik alanında Kemah Belediyemizi ödüle layık gördü. Kayseri Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlenen törende ödülünü AK Parti Kayseri Milletvekili Pelin Gündeş Bakır'dan alan Kemah Belediye Başkanımız Hüsamettin Şanal; “ Kemahlılara verdiğimiz sözleri tutmanın gururunu yaşıyoruz. Yapılan hizmetlerin takdir görmesi beni ve ekibimi çok mutlu etti. Bu ödülü, Kemah için gece gündüz çalışan fedakar çalışma arkadaşlarım adına alıyorum. Hedeflediğimiz projeleri hayata geçirmek için çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

 

 

Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi tarafından gerçekleştirilen anket sonucu, Yılın Başarılı Belediye Başkanı seçilen Belediye Başkanımız Hüsamettin Şanal, bu yıl 2. kez ödül almaya layık görüldü.

 

Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi'nin 4. Yılın Yerel Yöneticileri ödülleri, Kayseri Kültür Turizm Müdürlüğü Kültür Merkezi'nde düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Törene, Ak Parti Kayseri Milletvekili Pelin Gündeş Bakır, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, KKTC Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Serdar Denktaş, Kemah Belediye Başkanı Hüsamettin Şanal , il ve ilçe belediye başkanları katıldı.

 

Türkiye’de uygulanan 300 proje içinden Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi tarafından yapılan oylamalar sonucu Kemah Altyapı ve şehircilik çalışmaları en iyi proje ödülüne layık görüldü. Başkan Şanal ödülü Ak Parti Kayseri Milletvekili Pelin Gündeş Bakır tarafından aldı.

 

Başkan Şanal, Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi’ne ve Yılın Başarılı Belediye Başkanı ödülüne layık gören herkese teşekkür etti.

 

 

Bu haber toplam 1234 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA