• İstanbul27 °C
  • Erzincan26 °C

İhsan Payalan / Erzincan Gazetesi

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İhsan Payalan / Erzincan Gazetesi

Erzincan’da bir Sonbahar günü GÜL açtı

16 Aralık 2013 Pazartesi 09:28

Saygıdeğer Dostlar,

Cumhurbaşkanı Sayın Abdullah GÜL. Kasım ayında Erzincan’a bir ziyaret gerçekleştirdi.  Sayın Gül ziyareti sırasında, Erzincan’a hizmeti olanlara, değerli eserler 
kazandıran hayırsever işadamlarına 
katkılarından dolayı plaket verildi. 

Erzincanlı Sanayici ve İşadamları Derneği (ERSİAD) ve Erzincan Kültür Eğitim Vakfı’na (EKEV) Cumhurbaşkanı Abdulah Gül tarafından plaket verildi.  ERSİAD ve EKEV ikinci defa defa Cumhurbaşkanı’ndan böyle onurlu ve anlamlı ödülü almış oldular. 

Bir sonbahar günü ilde adeta solan güller tekrar açmış oldu. Next&Nextstar Yönetim Kurulu Başkanı sayın Erol Yüksel, Erzincan’a çok güzel eserler kazandırdı. 

Erol Yüksel, Erzincan’da bir konuşmasında “hiç böyle bir ödül beklemiyordum’ ama yapılan eserleri günün birinde birileri bizi görüyor ve sizi ödüllediriyor. Bu da herşeye değer” dedi. O sözü çok değerli ve anlamlıydı.

İnşallah diğer Erzincan sevdalısı işadamlarına örnek teşkil olurda onlarda bu yarışın içinde olurlar.

Erzincan’ın böyle bir potansiyeli var. Çok 
değerli işadamları fazlasıyla var. Herkes bir eser kazandırsa Erzincan uçar, yeter ki bunu istesinler. Kim bir taşın üstüne taş koyarsa Allah onlardanrazı olsun.

Emeği olan herkese teşekkür etmek, buna şükran duymak lazım, onları desteklemek lazım, hiçbir beklentileri olmadan bunları yapıyorlar, onların önünde saygıyla eğilmek lazım diyorum.

Bu yazı toplam 1225 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA