• İstanbul25 °C
  • Erzincan27 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Fenerbahçe Spor Kulübü Erzincanlı Öğrencileri Sevince Boğacak..
28 Mayıs 2009 Perşembe 00:00

Fenerbahçe Spor Kulübü Erzincanlı Öğrencileri Sevince Boğacak..

Sportif başarıları yanı sıra sosyal faaliyetleri ile de ülkemizin seçkin kulüplerinden biri olan Fenerbahçe spor kulübü; Erzincan’da öğrenim gören ihtiyaç sahibi öğrencileri A’dan

Sportif başarıları yanı sıra sosyal faaliyetleri ile de ülkemizin seçkin kulüplerinden biri olan Fenerbahçe spor kulübü; Erzincan’da öğrenim gören ihtiyaç sahibi öğrencileri

A’dan Z’ye giyindiriyor.

 

Fenerbahçe spor kulübü yurdun değişik bölgelerinde ve illerinde benzeri faaliyetler ile sosyal ve kültürel hizmetleri sunmaktadır. Fenerbahçe Spor Kulubünün organize ettiği ve katkı sağladığı bu hizmet ile kongre üyelerinden; Yönetim kurulu üyesi Mithat Yenigün, İhsan Payalan, Murat Poyraz ve Alpaslan Okutan’dan oluşan komisyon; önümüzdeki günlerde Erzincan’da 500 öğrenciyi A’dan Z’ye giydirecek.

Öğrenim gören öğrencilere yönelik bu faaliyetin, Erzincan’da Fenerbahçe Spor Kulübüne bakış akışısının ve Fenerbahçe sevgisinin karşılıklı olarak gelişmesine büyük destek olacağı beklenmektedir.

 Konu ile ilgili görüştüğümüz İhsan Payalan; Erzincan İl milli eğitim müdürlüğü, ilçe milli eğitim müdürlükleri ve özellikle Kemah ilçe milli eğitim müdürlüğü ile koordineli yürütülen çalışmalar neticesinde, tespit edilen öğrencilerin ihtiyaçlarının hedef alındığını söyledi. Bu hayırlı hizmette bizzat kendisinin de katkı sağladığını belirten İhsan Payalan, ayrıca Ersiad Yönetimi adına Gülbey Sezgin ile İngiltere Fenerbahçeliler Derneği’nin de katkıları olduğunu açıkladı. Türkiye’nin değişik illerinde 100 ila 1000 arası öğrenciye yönelik çalışma yapan komisyonun Erzincan’da 500 öğrenciye yönelik çalışma yapılmasından da ayrıca mutlu olduklarının altını çizen Payalan; öğrenci ve ailelerinin sevincine ortak olmanın haklı gururunu tüm camia adına hissedeceklerini belirttiler.

Fenerbahçe spor kulübü adına komisyon ile öğrenciler; 29 Mayıs Cuma günü saat 14.00’de Erzincan İl Milli Eğitim müdürlüğünde düzenlenen dağıtım töreninde buluşacaklar. Erzincan Valimiz Sn. A.Kadir Demir’in de iştirak edeceği dağıtım törenine; İl ve ilçe milli eğitim müdürleri ve çeşitli kurum ve kuruluşlardan temsilciler de katılacaklar.

Fenerbahçe Kulübünün bu hayırlı hizmetine tüm Erzincanlı hemşerilerimizin davetli olduğunu belirten komisyon;  Kulüb olarak memleket insanımıza, sportif kazanımların dışında sosyal ve kültürel olarak da artı değerler katmaya devam edeceklerini vurguladılar.

Bu haber toplam 1052 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA