• İstanbul25 °C
  • Erzincan25 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Feshanede Erzincan Rüzgarı Esecek
25 Şubat 2015 Çarşamba 09:58

Feshanede Erzincan Rüzgarı Esecek

Feshanede Erzincan Rüzgarı Esecek

Erzincan Valiliği himayesinde ve Erzincan Belediyesi destekleri ile 5–8 Mart 2015 tarihleri arasında İstanbul Feshanede düzenlenecek olan "Erzincan Tanıtım Günleri"nde, ilimizin doğal, kültürel ve turizm değerleri ile yöresel zenginlikleri yerli ve yabancı ziyaretçilere anlatılacak.

İlimizin ve bölgemizin sahip olduğu zengin turizm potansiyelini kapsamlı bir şekilde tanıtma fırsatı bulacağımız etkinlikte ilimizin tarihi, sosyal ve kültürel yönü, meşhur lezzetleri, mahalli oyunları tanıtılacaktır. Açılışı 5 Mart 2015 Feshane Uluslar arası Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapılacak olan etkinlik ile Erzincan Valiliği'nin koordinatörlüğünde Erzincan Belediyesi, kamu ve özel sektörden diğer kurumların katılımıyla Erzincan’ın doğal, kültürel ve yöresel zenginliklerinin tanıtılması amaçlanıyor.

 

Valimiz Sayın Süleyman Kahraman, konuyla ilgili değerlendirmesinde “Erzincan’ın sahip olduğu turizm değerlerini ulusal ve uluslararası alanda tanıtmak amacıyla başlayan tanıtım atağımız Feshane tanıtım günleri ile devam ediyor. Erzincan, tarihi ve kültürel güzellikleri ile önemli bir turizm potansiyelini içinde barındırıyor. Bizler de bu güzellikleri kapsamlı bir şekilde tanıtmak amacıyla en iyisini yapmaya çalışacağız. Bu kapsamda Feshane de Erzincan olarak yerimizi alacağız. Tüm vatandaşlarımızı özellikle Erzincanlı hemşerilerimizi, çevrelerinde bulunun tüm tanıdıklarını ve Erzincan’ımızı merak eden herkesi 5–8 Mart 2015  tarihleri arasında  Feshane Uluslar arası Kongre ve Kültür Merkezi’ne bekliyoruz.

 

Not: Fuar stand organizasyonu için irtibat: ERKA TANITIM VE ORGANİZASYON;

Ertuğrul BAŞ

Tel: 05458334780

/713/1  /713/2  /713/3  /713/4  /713/5  /713/6  

 

Bu haber toplam 1691 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA