• İstanbul27 °C
  • Erzincan26 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Gazeteci ikizler, dünya evine birlikte girdi.
29 Mayıs 2009 Cuma 00:00

Gazeteci ikizler, dünya evine birlikte girdi.

Özden Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Yazı İşleri Müdürü Üzeyir Bilgiç, ikiz oğlu Hasan Fikri ve Hüseyin Fikret’i, çifte düğün ve çifte nikâhla muhteşem bir törenle evlendirdi. Hatice-Üzeyir

Özden Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Yazı İşleri Müdürü Üzeyir Bilgiç, ikiz oğlu Hasan Fikri ve Hüseyin Fikret’i, çifte düğün ve çifte nikâhla muhteşem bir törenle evlendirdi.

 

Hatice-Üzeyir Bilgiç’in oğulları; Hasan Fikri, Kırıkkale eşrafından Selma-Mehmet Nihat Zorlu’nun kızı Rabia ile Hüseyin Fikret Bilgiç ise İliç eşrafından Saime-Cemalettin Top’un kızı Fatma ile çifte düğün ve çifte nikâhla dünya evine birlikte girdiler.

 

Çağlayan Salon Figaro’da düzenlenen düğüne; Erzincan Üniversitesi Vakfı Başkanı Hacı Ali Akın, EKEV Başkanı Sadık Ağca, Mütevelli Heyeti Üyesi Ahmet Turan Akkaya, ERSİAD Başkanı Gülbey Sezgin, Başkan Yardımcısı İhsan Payalan, Genel Sekreter İbrahim Güner, Kemahlılar Derneği eski Genel Sekreteri Adem Yakut, Aşağıumutlu Köyü Dernek Başkanı Cebrail Uludağ, Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Coşkun, Kabataş Köyü Dernek Başkanı Atilla Garzan, Bozoğlak Köyü Dernek Başkanı Ercan Babacan, Bilgiç, Zorlu ve Top Ailelerinin akraba, dost ve yakınları katıldı.

Dünyaya birlikte geldikleri gibi dünya evine de birlikte giren kardeşlerin nikâhları da büyük alkışlar eşliğinde kıyıldı. Damatların ve Gelinlerin nikâh şahitliklerini, Namık Kemal Turan, Ercan Babacan, Şeref Top ve Murat Baykal yaptı.

Düğüne katılan davetliler, Türk Halk Müziği Sanatçısı İsa Muslubaş, Cengiz Yurtseven ve Sami Çelik’in söylediği türkülerle doyumsuz bir gün yaşarken, bol bol halaylar çekerek eğlendiler.

Düğünde Ankara havalarını kaşık eşliğinde oynayan ekibin ilginç figürleri göz kamaştırırken, davetliler tarafından büyük beğeniyle izlendi.

Bu haber toplam 2029 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA