• İstanbul22 °C
  • Erzincan20 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Geleneksel RadyoGurbet24 İftarı Bu Yıl da Yapıldı
27 Ağustos 2012 Pazartesi 00:00

Geleneksel RadyoGurbet24 İftarı Bu Yıl da Yapıldı

Turnuva iletişim sponsorumuz Radyo Gurbet 24 ve Gurbet 24 Tv iftar yemeğinde sponsorları ile buluştu.İnternet üzerinden yayın yapan ve birçok ilke imza atan Radyo Gurbet24 ile ortak kuruluşu olan

Turnuva iletişim sponsorumuz Radyo Gurbet 24 ve Gurbet 24 Tv iftar yemeğinde sponsorları ile buluştu.

İnternet üzerinden yayın yapan ve birçok ilke imza atan Radyo Gurbet24 ile ortak kuruluşu olan Gurbet24 TV, yayın ekibi ile sponsorlarını organize ettiği iftar yemeğinde buluşturdu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Haliç Sosyal Tesislerinde organize edilen iftar yemeğine, Doğanay Otomotiv Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Kemah Karadağ Köyü Dernek Başkanı Adem Yakut ev sahipliği yaptı.

İftara katılan davetlileri tek tek kapıda karşılayan Gurbet24 Genel Yayın Yönetmeni Sedat Sevim ve aynı zamanda Kemahlılar Dernek Başkan vekili ve Radyo Gurbet24 Genel Yayın Koordinatörü Recep Babacan konuklarıyla yakından ilgilenerek, iftar sonrası da kapıya kadar uğurladı.

2008 yılında kurulan Radyo Gurbet24, 4 yılda dalga dalga büyüyerek, asırlık bir çınar gibi kök saldı her yana. Erzincan türkülerinin çalınması, gurbet ve sılada yaşayan Erzincanlıların buluşup, kaynaşması ve Erzincan kültürünün yaşatılması için kurulan Gurbet24, her bireyin topluma olan sorumluluğu vardır düşüncesiyle, Gök Kubbede Hoş Bir Sada bırakabilmenin gayreti içerisinde birçok hizmetlere imza attı.

Kemah Turnuvası’nın, son 4 yılının Yarı Final ve Final müsabakalarını Gurbet24 TV’den naklen yayınlayarak, on binlerce futbolsevere izlettirdi.

Radyo ve TV yayıncılığının yanı sıra, sosyal sorumluluk bilinciyle, 2008 ramazan ayı içerisinde, hayırsever işadamları ile ihtiyaçlı aileler arasında gönül köprüsü kurdu ve “Veren el ya da alan el olarak bu gönül kervanına sende katıl” sloganıyla bir kıvılcım ile yaktığı sevgi ve kardeşlik meşalesi 5 yılda alevlenerek gönülleri bir cennet bahçesine çevirdi.

Kemahlı şehitlerimiz ve gazilerimizin anısına “Şehidim” Dergisini ve Gurbet24 Genel Yayın Koordinatörü Recep Babacan’ın kaleme aldığı “Oğuz Onbaşı” adlı eseri yayımladı. Yine Recep Babacan’ın kaleme aldığı “İmparatorluğun Son Nefesi Sultan II. Abdülhamid Han” adlı eseri de 2012 yılı sonunda yayınlayacak.

Gurbet24, tüm bu hizmetlerin gerçekleştirilmesine katkıda bulunan işadamlarını iftar sofrasında buluşturarak kendilerine teşekkür etti.

İftar yemeğine; ERSİAD Başkan Vekili Mehmet Koçyigit, Başkan Yardımcısı Mustafa Kaçmaz, Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Coşkun, Kemahspor Başkanı Hüseyin Çakmaktaş, , Kemahlılar Derneği Genel Koordinatörü Fahri Gürkan, Kemahspor Başkan Vekili Fuat Sevim Kemah Turnuvası eski Başkanı İbrahim Akçakaya, Karadağ Köyü Dernek Başkanı Adem Yakut, Bozoğlak Nahiyesi Dernek Başkanı Ercan Babacan, İşadamı Haluk Taşkın, Ümit Dede, Muammer Hançer, Kamil Göver, Ali Payalan, Mustafa Uyan, Yasin Keskin, Mustafa Salman, Hidayet Coşkun, Birol Babacan, Serkan Uludağ, Şakir Bayat, Bünyamin Babacan, Arif Karaarslan, Gazeteci Şener Kara, Hasan Fikri Bilgiç, Mehmet Aydoğmuş, Mahmut Karaaslan Hüseyin Fikret Bilgiç, Erdal Kaya ve Ömer Kızılırmak ile çok sayıda davetli katıldı.  

Ersiad Başkan Vekili İhsan Payalan, Next Next Star Yönetim Kurulu Başkanı Erol Yüksel, Kemahlılar Dernek Başkanı Şerafettin Ulutürk, Genel Sekreter Selami Bozalap ve Turnuva Başkanı Feti Bülbül  Mutlutürk İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Salim Mutlutürk, Simtaş Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Cafer Bektaş ve Eski Turnuva Başkanı Aziz Kondur Vizyon Yedek Parça Yönetim Kurulu Başkanı Sabit Köse ve Bülent Çapan arayarak teşekkürlerini iletti ve İstanbul dışında olmaları nedeniyle katılamadıklarını beyan ederek katılan herkese selamlarını gönderdiler.

 

Bu haber toplam 1793 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA