• İstanbul20 °C
  • Erzincan14 °C

İhsan Payalan / Erzincan Gazetesi

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İhsan Payalan / Erzincan Gazetesi

Gelin Erzincan’a değer katalım

27 Ocak 2015 Salı 15:28

Erzincan Kültür Eğitim Vakfı, (EKEV) eğitime verdiği desteğin yanında Erzincan’da kültürüne de sahip çıkıyor. Vakıf kentin gelişmesine de önemli katkılar sunuyor. 

EKEV, Kenttin kültürel değerlerinini yaşatılması ve ekonomik yönden gelişmesi için projeler üretilmesini sağlamak amacıyla yeni bir proje başlattı. 

Erzincan Kültür Eğitim Vakfı’nın  başlattığı Erzincan’ı Yakala’ ve ‘Erzincan’a Değer Kat’ projelere Erzincan Valiliği, Erzincan Belediyesi ve Erzincan Üniversitesi de destek verdi. 

Toplum nezdinde büyük kabul görden projenin tanıtımı amacıyla Erzincan’da bir program düzenlendi. Erzincan Valilisi Süleyman Karaman, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Erzincan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İlyas Çapoğlu, EKEV Başkanı Sadık Ağca ve yönetim kurulunda katıldığı tanıtım programına Erzincan Üniversitesi öğrencileri büyük ilgi gösterdi. 

Erzincan için düzenlenen ödüllü proje yarışmasına 7’den 77’ye herkes katılabilecek. 

Şimdi sıra bizlerde. Gelin Erzincan'ı mızın kültürüne yönelik düzenlenen bu yarışmaya, elimizde hiç yayımlanmamış fotoğraflar, bilgi, belgeler ne varsa bunlarla katılalım. Bu çorbada benimde tuzum olsun diyorsanız projeyi destekleyin.

İki dalda düzenlenen yarışmaya katılacak her proje ayrı bir önem arz ediyor. Belkide bizlerin katkılarımızla
Erzincan’a büyük bir değer kazandıracağız. Erzincan Kültür Eğitim Vakfı büyük bir özveri ile tüm kurumlarla beraber hareket ederek, Erzincanlıların birlik ve beraberliği için elinden ne geliyorsa yapmaya çalışıyor. Gelin bir kaç günde olsa Erzincan'ı düşünelim.  

Bu vesileyle yeni yılın sağlık huzur mutluluk getirmesi dileklerimle.

Bu yazı toplam 1132 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA