• İstanbul24 °C
  • Erzincan22 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
GÜLBEY SEZGİN GÜVEN TAZELEDİ
29 Nisan 2008 Salı 00:00

GÜLBEY SEZGİN GÜVEN TAZELEDİ

GÜLBEY SEZGİNGÜVEN TAZELEDİ Kısa adı ERSİAD olan Erzincanlı Sanayici ve İşadamları Derneği’nin 11. Olağan Genel Kurul Toplantısı, Fatih’te bulunan Erzincan Kültür Merkezi’nde


GÜLBEY SEZGİN


GÜVEN TAZELEDİ

 

Kısa adı ERSİAD olan Erzincanlı Sanayici ve İşadamları Derneği’nin 11. Olağan Genel Kurul Toplantısı, Fatih’te bulunan Erzincan Kültür Merkezi’nde yapıldı. Seçime tek aday olarak giren Gülbey Sezgin yeniden Başkanlığa seçildi.

Genel Kurul Toplantısına, Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, Erzincan Üniversitesi Vakfı Başkanı Hacı Ali Akın, Erzincan Kültür Eğitim Vakfı Başkanı Sadık Ağca, Avrasya Bir Vakfı Başkanı Şaban Gülbahar, İliç Belediye Başkanı Ramazan Buran, ERSİAD eski Başkanı Yalçın Kucuroğlu ve İbrahim Sezgin, ERSİAD üyeleri ve davetliler katıldı.

Divan Başkanlığını EKEV Genel Sekreteri Latif Yetişkin, Katiplikleri Kemahlılar Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Aziz Kondur ve Mehmet Oral’ın yaptığı Genel Kurulun açılış konuşmasını yapan ERSİAD Başkanı Gülbey Sezgin, görevde bulundukları süre içerisinde yapmış olduğu çalışmalarla ilgili çeşitli bilgiler verdi.

ERSİAD olarak EKEV, KEMAV ve KEFTUD ile birlikte yaptırdıkları Erzincan Kültür Merkezi’ni hizmete açıklarını belirten Sezgin, binanın yapımında katkıda bulunanlara teşekkür etti.

Faaliyet raporunu Hasan Morkoyun, gelir-gider blançosunu Fevzi Poyraz ve Denetme Raporunu Şükrü Ünal’ın okunmasının ardından, raporların müzakeresi yapıldı ve ibra edildi.

Daha sonra yeni Yönetim ve Denetleme Kurulu seçimine geçildi. Seçime tek liste olarak giren mevcut başkan Gülbey Sezgin Başkanlığındaki liste oy birliğiyle seçildi.

Seçimler sonunda bir konuşma yapan ERSİAD Başkanı Gülbey Sezgin, tüm üyelere kendilerine verdikleri destek ve güvenden dolayı teşekkür ederek, Erzincan için her şeyin en güzelini yapacaklarını söyledi.

Toplantıda ayrıca EKEV Başkanı Sadık Ağca da bir konuşma yaptı.

Başkan Gülbey Sezgin, eski Yönetim Kurulundan beş kişiyi değiştirdi Ömer Cebeci, Orhan Mumcu, Feyzullah Yetkin, Salih Çalışkan ve Hakan Karacan yeni listede yer almadı. Başkan Sezgin, önceki dönem çalıştığı beş kişinin yerine, Kemahlılar Dernek Başkanı İhsan Payalan, Ziya Alp Gülan, Bilal Yelken, Yusuf Kayaoğlu ve Denetleme Kurulu Üyesi Şerafettin Ulutürk’ü Yönetimine aldı.

ERSİAD’ın yeni seçilen Yönetim Kurulu; Gülbey Sezgin, Mehmet Koçyiğit, Ümit Ülgen, Hamdi Ayangil, Fevzi Poyraz, Mustafa Kaçmaz, Yavuz Canikli, Hasan Morkoyun, İbrahim Güner, İhsan Payalan, Ziya Alp Gülan, Baki Özarslan, Yusuf Kayaoğlu, Mahmut Uçan, Şerafettin Ulutürk, Erol Köstek ve Bilal Yelken.

Denetleme Kurulu; Şükrü Ünal, Hüseyin Akdoğan ve Engin Çolak.

ERSİAD yeni Yönetim Kurulu Üyeleri hafta ortası düzenleyeceği toplantıyla kendi arasında görev bölümü yapacak.

 

Kaynak : www.sedatsevim.com

 

   

Bu haber toplam 1921 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA