• İstanbul24 °C
  • Erzincan21 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Gülbey Sezgin güven tazeledi
27 Nisan 2011 Çarşamba 00:00

Gülbey Sezgin güven tazeledi

Erzincanlı Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (ERSİAD) 9. Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı. Genel Kurulda başkanlığa yeniden Gülbey Sezgin seçildi.ERSİAD’ın 9. Olağan Genel

Erzincanlı Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (ERSİAD) 9. Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı. Genel Kurulda başkanlığa yeniden Gülbey Sezgin seçildi.

ERSİAD’ın 9. Olağan Genel Kurulu Toplantısı, Erzincan Kültür Merkezi Çok Amaçlı Salonu’nda yapıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Erzincanlı Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Gülbey Sezgin, görevde bulundukları süre içerisinde yaptıkları çalışmalarla ilgili çeşitli bilgiler verdi.

Başkan Sezgin, ERSİAD’ın amacının, İstanbul’da bulunan Erzincanlı işadamlarını bir çatı altında toplayıp, sosyal ve ekonomik dayanışmalarını sağlamanın yanı sıra Erzincan’ın kalkınmasına katkıda bulunmak olduğunu belirtti.

Görevde bulundukları süre içerisinde EKEV ve ilçe dernekleri ile beraber çalışmalar yürüterek Erzincanlılar arasında birlik ve beraberliği oluşturduklarına dikkat çeken Başkan Sezgin, “bizler bu birlikteliği başararak herkesin takdirini kazandık ve bundan sonra da devam etmesini diliyorum” dedi.

Erzincanlı Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Gülbey Sezgin, “görev süremiz boyunca Erzincan’a neler yapabiliriz çabası içinde olduk. Erzincan’da düzenlenen organizasyonlara katıldık ve yatırımcıları Erzincan’a yönlendirdik” şeklinde konuştu.

Erzincan Kültür Eğitim Vakfı Başkanı Sadık Ağca’da konuşmasında, ERSİAD yönetimin yapmış olduğu çalışmalardan dolayı kutladı. Başkan Ağca, yeni seçilecek yönetime de başarılar diledi.

Divan Başkanlığını Tuzla Milli Eğitim Müdürü Neşat Yayla, katip üyeliklerini ise Yahya Bayraktar ve Reşat Güngör Çeştepe’nin yaptığı Genel Kurul Toplantısı’nda, yapılan konuşmaların ardından, faaliyet, gelir-gider ve denetleme kurulu okunup, ibra edildi.

Tek listenin bulunduğu Genel Kurul Toplantısı’nda, yapılan seçimlerde Gülbey Sezgin yeniden başkanlığa seçildi.

Seçimlerin ardından bir teşekkür konuşması yapan ERSİAD Başkanı Gülbey Sezgin, kendilerine gösterilen güvene layık olacaklarını söyledi. Sezgin, ERSİAD olarak çalışmalarına hız kesmeden devam edeceklerini de belirtti.

ERSİAD’ın 9. Genel Kurul Toplantısına, Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, Erzincan Kültür Eğitim Vakfı Başkanı Sadık Ağca, Ak Parti Kağıthane İlçe Başkanı Sami İlhan, KEMAV Başkanı İsmail Yücel, MHP İstanbul 3. Bölge Milletvekili adayı İhsan Barutçu, Ak Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili adayı Sevim Savaşer, HAS Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili adayı Hasan Basri Aktan, HAS Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili adayı Orhan Şanver ve ERSİAD üyeleri katıldı.

Erzincanlı Sanayici ve İşadamları Derneği’nin yeni yönetim kurlu üyeleri şu isimlerden oluştu: Gülbey Sengin, Mehmet Koçyiğit, Yavuz Canikli, Mustafa Kaçmaz, İhsan Payalan, Hamdi Ayangil, Hasan Morkoyun, İbrahim Güner, Cebrail Uludağ, Fevzi Poyraz, A. Hamdi Gürbüz, A. Niyazi Sarımaden, Mahmut Uçan, Sinan Bayazıt, Erol Yüksel, H. Emin Vural, Rıza Doğan.

Denetleme Kurulu Üyeliklerine de, Şükrü Ünal, İ. Baki Özarslan ve Hüseyin Akdoğan getirildi.

Kaynak: www.erzincangazetesi.com.tr

 

Bu haber toplam 1482 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA