• İstanbul20 °C
  • Erzincan13 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Gurbet ve Sıladaki Erzincanlı Gazeteciler Buluştu
22 Şubat 2016 Pazartesi 12:05

Gurbet ve Sıladaki Erzincanlı Gazeteciler Buluştu

Erzincan'da görev yapan gazetecilerle, İstanbul'da ulusal ve yerel basında görev yapan Erzincanlı gazeteciler, sılada bir araya gelerek, fikir alışverişinde bulundu.

Erzincan'da görev yapan gazetecilerle, İstanbul'da ulusal ve yerel basında görev yapan Erzincanlı gazeteciler, sılada bir araya gelerek, fikir alışverişinde bulundu.

Erzincan’ın Düşman İşgalinden Kurtuluşu'nun 98’nci yıldönümü etkinlikleri için Erzincan’a gelen İstanbul'da faaliyet gösteren Erzincanlı Gazeteciler Birliği (ERGAB) Üyeleri, Erzincan Gazeteciler Cemiyeti'ni (EGC) ziyaret etti.

ERGAB Başkanı Sedat Sevim ve Birlik Üyelerinden oluşan heyet, Erzincan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Recep Demirci ve Cemiyet Üyeleri ile sohbet ederek, yürüttükleri faaliyetler hakkında bilgi alış verişinde bulundular.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren EGC Başkanı Recep Demirci, İstanbul’da faaliyetlerini sürdüren ERGAB üyelerinin önemli bir görev ifa ettiklerini, İstanbul’daki Erzincanlıları yaptıkları haberler ile bilgilendirdiklerini vurgulayarak, ERGAB üyelerine çalışmalarında başarı dileğinde bulundu.

ERGAB Başkanı Sedat Sevim de, ERGAB hakkında bilgiler vererek, İstanbul’da çeşitli basın kuruluşlarında faaliyet gösteren Erzincanlı gazetecilerin birlik çatısı altında daha güçlü bir şekilde çalışma yürüttüklerini belirtti.

Ziyaret sonunda, EGC Başkanı Recep Demirci, ERGAB Başkanı Sedat Sevim'e Cemiyetin logosunun bulunduğu plaket takdim ederken, ERGAB üyelerine de yine Cemiyetin logosunun bulunduğu rozet hediye etti.


Erzincan Gazeteciler Cemiyeti Üyeleri ve Erzincanlı Gazeteciler Birliği Üyeleri akşam ise, Erzincan Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Celil Atilla Uymaz'ın ev sahipliğinde yemekte bir araya gelerek, sohbet etme fırsatı buldular.

Kaynak:www.erzincanlilarinsesi.com
 
Bu haber toplam 1207 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA