• İstanbul22 °C
  • Erzincan20 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Gurbet24 Tv Bir İlk İle Yayına Başlıyor.
06 Temmuz 2009 Pazartesi 00:00

Gurbet24 Tv Bir İlk İle Yayına Başlıyor.

Bir yıl önce Kemah Sultanmelik Tarih Kültür ve Spor Şenliklerini canlı yayınlayarak yayın hayatına başlayan Radyo Gurbet24’ün ortak kuruluşu olan Gurbet24 Tv, bir ilke imza atarak yayın

Bir yıl önce Kemah Sultanmelik Tarih Kültür ve Spor Şenliklerini canlı yayınlayarak yayın hayatına başlayan Radyo Gurbet24’ün ortak kuruluşu olan Gurbet24 Tv, bir ilke imza atarak yayın hayatına başlıyor.

İnternet üzerinden yayın yapacak olan Gurbet24 Tv, 10–12 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan, 13.Geleneksel Kemah Sultanmelik Tarih Kültür ve Spor Şenliklerini görüntülü ve canlı olarak yayınlayacak.

Şenliklere katılamayan Kemahlılar, 10 Temmuz Cuma günü Kemah Belediye Parkında ki protokol konuşmalarını ve çeşitli etkinlikleri, akşam düzenlenecek Aynur Güneş halk konserini, 11 Temmuz Cumartesi günü oynanacak 32.Geleneksel Kemah Köyleri Dostluk Turnuvası Yarı Final ve 12 Temmuz Pazar günü oynanacak olan final müsabakasını görüntülü ve canlı olarak www.gurbet24tv.com dan izleyebilecekler.

Gurbet24 Tv Genel Yayın Koordinatörü Recep Babacan, Kemah Şenliklerini ve Kemah Stadında oynanacak olan Kemah Turnuvası yarı final ve final maçını görüntülü ve canlı olarak yayınlayacaklarını belirterek, “Kemah Şenliklerinin coşkusunu ve Turnuva heyecanını gurbette yaşayan ve Kemah’a gelemeyen hemşehrilerimize yaşatacağız.

Belediye Parkında ki şenlikler ile merhaba diyerek yayınımızı başlatacağız.

Kemah Stadında oynanacak Kemah Turnuvası yarı final ve final maçı heyecanını hemşehrilerimizin evlerine ve işyerlerine taşıyacağız.

Maç öncesi ve sonrası röportajları, yorumları ve 3 farklı açıdan kamera görüntüleri ile profesyonel ekiple yayınlarımızı gerçekleştireceğiz.

Şenliklerde bizlere her türlü internet imkânını sağlayacak olan Erzincan Telekom İl Müdürü Sayın Timur Sevim’e çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Gurbet24 Tv Genel Yayın Yönetmeni Sedat Sevim, Radyo Gurbet24’ün bir yıl önce bir ilki gerçekleştirerek yayın hayatına başladığını ve bir yıl içerisinde binlerce dinleyiciye ulaştığını belirterek, şimdi de Gurbet24 Tv’nin yine bir ilke imza atarak yayın hayatına başlayacağını söyledi.

Sedat Sevim, “Dünya değişiyor, teknoloji her geçen gün hızla gelişiyor, bizlerde Erzincan sevdalıları arkadaşlarımla birlikte gelişmeye yeniliklere ayak uydurmaya çalışıyoruz. Büyük bir misyon üstlendik ve bu misyonu en güzel şekilde yerine getirmeye özen gösteriyoruz.

İnternet radyoculuğunun yanı sıra hemşehrilerimizden gelen talepler üzerine şimdi de internet televizyonculuğuna başlıyoruz.

Gurbet ile sılayı buluşturmaya, hemşehrilerimize en güzel hizmeti sunmaya gayret gösteriyoruz.

Hemşehrilerimizin bizlere olan güveni, maddi ve manevi desteğiyle hizmet aşkımızı birleştirerek, Erzincan ismine yakışır işlere imza atıyoruz.

Gurbet24 Tv’yi yayına başlatmamıza vesile olarak, maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen, Next&NextStar Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Erol Yüksel’e, Burak Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İhsan Payalan’a, Yenigün Aydınlatma Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ayhan Yenigün’e, Erdem Kırtasiye Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Naci Çiçekçi’ye, Simtaş Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Cafer Bektaş’a ve gönül dostlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

 

         KEMAH ŞENLİKLERİ YAYIN SPONSORLARIMIZ:

            


     

 

Kemah Şenliklerinde ve Turnuva müsabakalarında yayın sponsoru olmak isteyen hemşehrilerimiz 08 Temmuz 2009 tarihine kadar Gurbet24 Tv Genel Yayın Koordinatörü Recep Babacan ile irtibata geçebilirler. İrtibat No: 0538 239 83 06

 

Bu haber toplam 1311 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA