• İstanbul20 °C
  • Erzincan14 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hüsamettin Şanal'a Anlamlı Ziyaret
07 Nisan 2014 Pazartesi 10:08

Hüsamettin Şanal'a Anlamlı Ziyaret

Kemah Belediye Başkanımız, Değerli Büyüğümüz Hüsamettin Şanal Bey’e teşekkür ziyaretinde bulunduk.

Sitemiz editörlerinden ve Kemahlı Şair Ediplerimizden Fatih Kandemir Kemah Belediyesi görev devir tesliminden önce, Kemah Belediyesi Eski Başkanı Hüsamettin Şanal’ı Makamında Ziyaret ederek Son Kitabını Hediye Etti.Konu ile ilgili haberi istifadelerinize sunarız.

 

Kemah Belediye Başkanımız, Değerli Büyüğümüz Hüsamettin Şanal Bey’e teşekkür ziyaretinde bulunduk ve “Âşık Kemahlı” mahlasıyla kaleme aldığımız “Çamlıca’da Kalan Düş” adlı kitabımızı takdim ettik.

fkandemir20142.jpg

Kendileriyle yaptığımız görüşmede;

Sancak Şehrimiz Kemah’a, göreve geldiklerinden beri çok şey kazandırdıklarına şahit olduğumuzu; bundan büyük bir mutluluk ve gurur duyduğumuzu ifade ettik.

Şair Bâkî’nin de mısra’ında ifade ettiği gibi “Bâkî kalan bu kubbede hoş bir sadâ imiş” diyerek Kemah’ın Gök kubbesinde “Bâkî olan hoş bir sadâ” bıraktıklarını ve bu sadânın süreceğine inandığımızı ifade ettik. Göreve geldikleri günden bugüne Kemah’a ve Kemahlıya kazandırdıkları her şey için “gönül gözümüzle” içtenlikle teşekkür ettik.

fkandemir20143.jpg

Sayın başkanımız, Kemah’la ilgili ideallerimizin ve çalışmalarımızın devam ettiğini ve bundan sonra da biz eğitimcilerle ve sanatkârlarla birlikte Kemah’ın kültürüne ve turizmine yönelik çalışmalarının devam edeceğini söyledi. Kemah’ta bizim de çok emeğimiz olduğunu, Kemah’ın gelişmesi ve kalkınması için duyduğumuz heyecanı ve gösterdiğimiz gayreti takdire şayan bulduğunu kaydetti.

fkandemir20144.jpg

Bu vesileyle başta Başkanımız Hüsamettin Şanal Bey olmak üzere; Kemah Belediyesi bünyesinde bugüne kadar “Kemah” için görev yapmış/yapan tüm belediye çalışanlarımıza teşekkür ediyor, saygılar sunuyoruz.

Kemah Belediye Başkanlığını Hüsamettin Şanal Bey’den devralan Sayın Osman Kemal ASLAN Bey’e yeni görevlerinde başarılar diliyor; Kemah’ımıza hep birlikte birlik, beraberlik, kardeşlik ve sevgi dolu bir gelecek diliyoruz.

Haber: Fatih Kandemir

fkandemir20145.jpg

Bu haber toplam 2382 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA