• İstanbul29 °C
  • Erzincan32 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İl Özel İdaresinden Bir Hizmet Daha
27 Aralık 2010 Pazartesi 00:00

İl Özel İdaresinden Bir Hizmet Daha

Sürekli ilerlemeyi ve gelişmeyi temel ilke olarak benimsemiş çağdaş yerel yöneticilik anlayışı içinde; Erzincan’ın ekonomik, sosyal, kültürel ve çevresel gelişmesi ve kalkınması için,

Sürekli ilerlemeyi ve gelişmeyi temel ilke olarak benimsemiş çağdaş yerel yöneticilik anlayışı içinde; Erzincan’ın ekonomik, sosyal, kültürel ve çevresel gelişmesi ve kalkınması için, gerekli yatırım ve hizmet ihtiyacını katılımcılık ilkesine uygun şekilde belirleyerek planlamak, kaynaklarını il’in önceliklerini dikkate alarak etkin ve verimli kullanarak bu yatırım ve hizmetleri hayata geçirmek, Erzincan’ı KÜLTÜR VE BİLİM MERKEZİ, ÜRETEN, YAŞAM KALİTESİNİN ARTTIĞI DOĞU ANADOLU BÖLGESİNİN CAZİBE MERKEZİ OLAN BİR İL yapmak için var olan  Erzincan İl Özel İdaresi;  misyonunu yerine getirmeye devam ediyor..

 

Erzincan İl Özel İdaresi; ilimiz insanına hizmetlerini daha iyi duyurmak ve takip edilebilirliği daha kolay hale getirmek için geçtiğimiz günlerde internet sitesini hazırladı ve hemşerilerimizin istifadesine sundu.

İl özel idaresi kurumsal sitesinde; ilimiz, ilçe ve köylerimiz hakkında güncel ve doğru verilere ulaşabilir, önceki ve gelecek planlamaları gözlemleyebilir, köy bilgi sistemi ile bağlı olduğunuz köyünüzün birçok özelliğini öğrenebilirsiniz.

Kemah İl Genel Meclis üyemiz Sn. Mahmut Cantekin’in ile yaptığımız görüşmede; sitenin çok yeni olduğunu fakat Erzincan Valiliği ile İl Özel İdaresi, İl Genel Meclisi çalışmalarının profesyonelce sunumunun yapılmaya çalışıldığını belirtti. Yakında çalışmalar ile ilgili bir dergi hazırlayarak çalışmaların doğru ve hızlı bir şekilde insanlarımıza aktarılmasına çalışacaklarını belirten Cantekin; tüm hemşerilerimizin il genel meclis çalışmalarını ilgili siteden takip edebileceklerini belirtti.

Oldukça profesyonel bulduğumuz, bilgi ve takip sistemi ile güncel olmasını umduğumuz bu güzel çalışmayı istifadelerinize sunarız.

 

Haber: Fatih Kandemir

 

İlgili Linklere Sitemiz Anasayfasından Ulaşabilirsiniz..

Bu haber toplam 963 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA