• İstanbul28 °C
  • Erzincan24 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İLÇEMİZ YENİ KAYMAKAMI GÖREVİNE BAŞLADI
08 Kasım 2006 Çarşamba 00:00

İLÇEMİZ YENİ KAYMAKAMI GÖREVİNE BAŞLADI

  İlçemiz Kaymakamı Eyüp Çalışır görevine başladı            Saimbeyli Kaymakamı iken İlçemiz Kaymakamlığına atanan Eyüp ÇALIŞIR

  İlçemiz Kaymakamı Eyüp Çalışır görevine başladı

 

           Saimbeyli Kaymakamı iken İlçemiz Kaymakamlığına atanan Eyüp ÇALIŞIR 27 Ekim 2006 tarihi itibariyle görevine başlamıştır.

 

          Özgeçmişi

         Nevşehir'de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Nevşehir'de, üniversiteyi Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümünde tamamladı. 2001 Yılında 89. dönem Kaymakam Adayı olarak İçişleri Bakanlığı'nda göreve başlayarak sırasıyla Osmaniye İl Merkezi Stajı, Düziçi Kaymakam Refikliği, Erzurum Olur, Şenkaya ve Oltu Teftiş Stajı, ODTÜ'de Yabancı Dil Kursu, İçişleri Bakanlığı Merkezinde Oryantasyon Kursu, Yozgat Çayıralan İlçesinde bir yıl vekalette bulunduktan sonra bir yıllığına İngiltere'de bulundu. Yurdışı dönüşünden itibaren 45 günlük Kamu Diplomasisi Kursu ve 4,5 aylık Kaymakamlık Kursundan sonra 5 Nisan 2005 tarihinde Saimbeyli İlçesine atandı. 18 Ekim 2006 tarihinde Saimbeyli Kaymakamlığı görevinden ayrılarak İlçemiz Kaymakamlığına atanan ÇALIŞIR, 27 Ekim 2006 tarihi itibariyle görevine başlamıştır.

Kaynak:

www.kemah.gov.tr

 

 

Bu haber toplam 819 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA