• İstanbul24 °C
  • Erzincan22 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İST.KEMAH SPOR; DESTEK GECESİNDE TARAFTARI İLE BULUŞTU
09 Nisan 2008 Çarşamba 00:00

İST.KEMAH SPOR; DESTEK GECESİNDE TARAFTARI İLE BULUŞTU

İst.Kemah Spor’a destek kampanyası için düzenlenen geceye Kemahlılardan yoğun ilgi… İstanbul 2. Amatör küme 17. Grupta top koşturan Erzincan’ımızın İstanbul’daki temsilcisi İst.

İst.Kemah Spor’a destek kampanyası için

düzenlenen geceye Kemahlılardan yoğun ilgi…

 

İstanbul 2. Amatör küme 17. Grupta top koşturan Erzincan’ımızın İstanbul’daki temsilcisi İst. Kemahspor 1. Amatör kümeye başarılı bir şekilde çıkma yolunda mücadele göstermekte. Kemahlılar Derneği ve Kemah Spor yönetici ve teknik heyeti de olağan üstü gayret ve destek ile İst.Kemahspor’un yanında olduğunu bu gecede de tekrar gösterdi.

Geceye katılan Kemahlılar Derneği Başkanı İhsan Payalan; “Kemah Gençliği Türk Sporunun hizmetinde” sloganıyla Kemah Turnuvasının meşalesinin yakıldığını ve burada top koşturan başarılı gençlerin oynaması için federe bir kulüp olan Kemahspor’un oluşturulduğunu söyledi ve her zaman Kemahspor için destekte bulunduklarını ve bundan sonrada onlara güvenle desteklerinin devam edeceğinin altını çizdi.

İstanbul Kemahspor Başkanı Yasin Keskin’de yaptığı konuşmada, İstanbul 2. Amatör kümede mücadele eden Kemahspor’un hedefinin şampiyonluk olduğunu söyleyerek, “İstanbul Kemahspor, İstanbul’da Erzincan’ı temsil eden tek federe kulüp, bunun için Kemahspor İstanbul’da yaşayan tüm Erzincanlıların takımıdır. Bu sezon grubumuzda şampiyon olarak 1. Amatör kümeye çıkacağız inşallah. Benim tüm sizlerden ricam maçlarımıza gelerek bizlere manevi destek vermeniz” dedi.

Kemah Köyleri Dostluk Turnuvası Başkanı Aziz Kondur ise; Turnuvanın, Kemahspor’un alt yapısı olduğunu belirterek, geçen yıl başlattıkları minik takım maçlarına bu sezon daha çok önem verdiklerini söyledi.

Geceye katılan ; Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle, ERSİAD Başkanı Gülbey Sezgin ve EKEV Başkanı Sadık Ağca da birer selamlama konuşması ile İst.Kemahspor’un yanında olduklarını gösterdiler.

İst.Kemahspor ve Kemah Köyleri Dostluk Turnuvası sponsorlarına dağıtılan plaketler ile her organizasyon ve faaliyette manevi olduğu kadar maddi de Kemahlıların yanında yer alan iş adamlarımıza şükran duyguları sunuldu.

Geceye katılan Kemah’lı sanatçımız Fırat ile türkücü Nilgün’de misafirlere müzik ziyafeti çektiler. Ayrıca geceye misafir olarak katılan türkücü Aydın Aydın da konuklara türkülerini sundu.

Gecede Kemah Ormanları için düzenlenen bağış kampanyasında, oluşturulacak ormanlar için bir çok hemşerimizden fidan bağışı sözü alındı.

İst.Kemahspor yararına yapılan çekiliş ile dağıtılan hediyeler ve misafirlere ikram edilen yemekler ile güzel bir gecenin finali her zamanki gibi yöresel oyunların birleştirici halkaları halaylar ile nihayete erdi.

 

Haber Foto: Mehmet Aydoğmuş

Bu haber toplam 892 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA