• İstanbul25 °C
  • Erzincan27 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İstanbul Kemah Spor Güven Tazeledi
13 Aralık 2010 Pazartesi 00:00

İstanbul Kemah Spor Güven Tazeledi

İSTANBULKEMAH SPORKULÜBÜ DERNEGİ GENEL KURUL TOPLANTISI Geçtigimiz hafta yapılması gerekirken,katılımın yetersizligi sebebiyle yapılamayanKemah Spor Kulübü Genel Kurul Toplantısı bu

İSTANBUL
KEMAH SPOR
KULÜBÜ DERNEGİ

 
GENEL KURUL TOPLANTISI


 
Geçtigimiz hafta yapılması gerekirken,

katılımın yetersizligi sebebiyle yapılamayan

Kemah Spor Kulübü Genel Kurul Toplantısı

 bu kez yogun katılımla yapıldı.

 


 
Kemah Spor yönetiminin yeterli çogunluk saglanmazssa gösterilen ilgisizlik karşısında görevi topyekun bırakmayı düşündügü bir ortamda yagan kar  nedeniyle, ulaşımın son derece sorunlu oldugu bir günde Kemah'lılar takımlarına sahip çıkarak toplantı salonunu doldurdular.
 
Toplantı salonuna gelenler kadar, hava şartlarının zorlugu nedeniyle gelemeyenlerinde telefon ederek başarılar dilemesi ve olaya duyarlılıkları Kemah Spor Yönetimini ayrıca memnun eden bir davranış olarak gönülleri rahatlattı.

 

Toplantının Divan Başkanlıgını Şükrü Ünal Üyeliklerini ise Ali Karahan ile Dursun Özlü  yaptılar. Açılış yoklama ve saygı duruşunun ardından kürsüye gelen Başkan Hüseyin Çakmaktaş tüm katılımcılara teşekkür etti ve Faaliyet Raporunu okudu. Dolu dolu geçen bir sezonun üyelere sunumu teşekkürü ifade eden alkışlarla son buldu. Gündeme uygun olarak, Hesap Raporu Denetleme ve Kurulu Raporu  okundu arkasından müzakerelere geçildi. Bu  fasılda söz alan çıkmayınca oylamaya geçilerek Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu raporları  oy birligiyle ibra edildi. Daha sonra Muhammen bütçe okundu  ve oy birligi ile kabul edildi.


Seçimlere geçilmeden önce liste hazırlanması için  ara verilmesi esnasında Divan Başkanlıgı Protokol misafirlere söz verdi.

Toplantıda Konuşan Kemahlılar Dernek Başkanı Şerafettin Ulutürk Kemah Spor yönetimine teşekkür ederek dernek faaliyetleri ile en son Erzincan ziyaretleri hakkında  ve Kemah'a yapılması gündemde olan yatırımlar hakkında bilgiler sundu.   Kemahlıların birlik ve beraberliginin önemine deginen Ulutürk; ''Kemahlılar Dernegi, Turnuva yönetimi ve Kemahspor olarak hep birlikte aynı yolda aynı hedefler için birlkte çalışacagız'' dedi.


 Erzincanspor Başkanı Salih Kara ise konuşmasında Kemah Spor'a teşekkür etti ve sözlerine devamla '' Ben buradaki hazirunu oluşturan bütün hemşehrilerime teşekkür ediyorum, Erzincanspor Genel Kurulunda dahi  ne yazıkki yeterli çogunluk saglanamıyor, ben çok az bir oyla Başkan seçildim bunun ayıbı bana ait degil, Erzincanspor'a sahip çıkmayanlarındır. Şu anda Erzincanspor birsürü sorunla ugraşıyor buna ragmen çok  başarılı bir grafik çiziyoruz, İnşallah ligde en iyi dereceyi elde edecegiz. Geçen sezon oynayan kadromuzdaki oyuncuların çogunlugu ne yazıkki bu sene başka kulüplere transfer oldular, bu yüzden yeni bir ekip kurduk, ama yeni gelen beş oyuncumuz bizi hayal kırıklıgına ugrattı ve onlarıda biz gönderdik. Erzincanspor'a Erzincan aşkıyla baglı oyuncularımızla yola devam edecegiz. Herkesten, herkesimden Erzincanspor'a destek bekliyoruz, birinci ligin kapısından dönmüş koskoca Erzincan'ın yeri bölgesel amatör lig degil, çok daha yukarılarıdır, hep birlikte Erzincan'ı hakettigi ve olması gereken yerlere taşıyacagız. Bana gösterilen misafirperverlige ve dostluga teşekkür ediyor, gurbetteki tek temsilcimiz Kemah Spor'a başarılar diliyorum '' dedi.

 

Divan heyeti  gündem geregince seçimler maddesine geçerek aday liste olup olmadıgını sordu. Hüseyin Çakmaktaş başkanlıgında verilen tek liste  yapılan seçim sonucunda Genel Kurula katılan üyelerin tamamının oyunu alarak

 

 Dilek Temennilerde söz alan Yılmaz Manav Kemah Spor yönetimine çalışmaları için teşekkür etti ve başarılar diledi.

Daha sonra Kemah Spor'un eski Başkanlarından Süleymen Payalan Kemah Spor'un nasıl Kemah'a kazandırıldıgını, geçmişte yaşanan sıkıntıları anlatarak '' Bugün geline noktada sıfıra sıfır eksi sifir konumundayız. Ancak son çalışmalarla Kemah Spor iyi bir yoldadır alt yapı ve özellikle minik takım kurulması dogru işlerdir, Kemah Spor'da artık gelecege yönelik çalışmalar yapılmalıdır. diyerek sözlarini tamamladı.


 Son olarak, teşekkür konuşması için tekrar kürsüye gelen Başkan Hüseyin Çakmaktaş; ''Biz Kemah Spor için elimizden geleni yapacagız Kemahlıların yüzünü bu alanda ak edecegiz, geçen sezon amatör kümenin örnek takımı olduk. Bu sene daha iyi dogru ve güzel işler yapmaya gayret edecegiz. Çocuklara ve gençlere yönelik sosyal ve kültürel projelerle hizmetlerimizi sürdürecegiz. Kemahlılar Dernegi ve Turnuva ile koordineli olarak yardımlaşma ve dayanışma içinde olmaya özen gösterecegiz. Kimsenin hiçbir kemah'lıyı itmeye hakkı olmadıgı gibi hiçbir Kemah'lınında buradan gitmeye hakkı yoktur, birbirimize el uzatacak, sarılacak ve bu metropolde Kemah'lıların dagılmadan, yok olmadan birlik ve beraberlik içinde gelecek güzel günlere yanyana yürümesi için çalışacagız. Şahsıma ve arkadaşlarıma gösterdiginiz güven ve teveccüh için ayrıca teşekkür ediyorum, özellikle Onursal Başkanımız Orhan Birdal'a şükranlarımı sunuyorum ve geçen sezonu Sayın, Orhan Birdal'ın  katkıları ile tamamladıgımızı bilmenizi istiyorum'' diyerek sözlerini tamamladı.


Toplantıya Erzincan Spor Başkanı Salih Kara, Fatih Belediye Başkan Yardımcısı Veysel Karani Kemah Spor eski Başkanları Süleyman Payalan ve Yusuf Sevimli, Halk müzigimizin unutulmaz ismi Nazmi Çakmaktaş'ın agabeyi THM sanatçısı Adil Çakmaktaş, Çok sayıda Köy Dernek Başkanı ve üyeler ile  Kemah Spor dostları katıldılar.

 

 Toplantıya katılamayan; DHMİ Gn. Md. ve İst. Kemah Spor Onursal Başkanı Orhan Birdal, Erzincan Belediye Başkanı Yüksel Çakır, Kemah Kaymakamı Gökmen Çiçek, Kemah Belediye Başkanı Hüsamettin Şanal, TFF İst. İl Başkanı Yemen Ekşioğlu, TFF İl Bşk. Yrd. Yetkin Karakaş, Üsküdar Kulüpler Birligi Başkanlıgı hayırlı olsun mesajları göndererek, başarılar dilediler.

 
Toplantının ardından  Kemah'lılar Adil Çakmaktaş'ın sundugu müzik ziyafeti ile gönüllerince eglendi ve halaylarla,  karlı soguk bir kış akşamını sıcak, samimi ve umut dolu bir bahar havasına çevirdiler.

İST. KEMAH SPOR KULÜBÜ DERNEGİ

 ONURSAL BAŞKAN, DHMİ GENEL MÜDÜRÜ

              ORHAN BİRDAL


 
YÖNETİM KURULU 1-HÜSEYİN ÇAKMAKTAŞ       14-BEKİR ŞANAL                       

2-ADEM İNCE                         15-NAZİF TÜTER                                          

3-DR. ÖZER ODABAŞI            16-MUTTALİP ŞİŞLİ                               

4- RAHMİ TÜTER                     17-ONUR BİNAY5-AZİZ KONDUR                     18-YUSUF MENKÜÇ

6-NİZAMETTİN ADALI              19-ARİF ÇAKIR                               7-HABİB KABDAN                    20-ERCAN BABACAN                                     

8-ÜLKÜ GÜÇ                            21-SERCAN DUMAN                                          

9-AYTAC ÜLKER                      22-İLYAS MEMİŞ                                              

10-KEMAL TANER                    23-MEHMET AYDOGMUŞ 

11-FUAT SEVİM                       24-CELALETTİN ÇETİNKAYA                                              

12-ADİL GÜMÜŞ                       25-CAN ÖZGÜR


13-MÜRSEL TORAMAN             26-FATİH ULUCAN                                              

DENETLEME KURULU

1- ADEM YAKUT                                       4- HARUN YÜCEDAL                                  
2- ALİ PAYALAN                                        5- ERKAN DÜNDAR        
3- YILMAZ MANAV                                    6- MEHMET ÖZKURT 

 TEKNİK  KURUL

LEYLA ÖZTÜRK                                       DURSUN ÖZLÜ             

 BİROL BABACAN                                    HÜSEYİN YÜCEDAL                  

HUKUK KURULU                              

HÜSEYİN ÇAKMAKTAŞ    A.ERCAN TELLİOĞLU                     

SIDDIK  SAGLAM

SAGLIK KURUL

SABES TIP MERKEZİ

ENGELLİLER SORUMLUSU

RAMAZAN TELLİ

HALK OYUNLARI KURULU

EMRE ÜNAL - NAİL SAGLAM

MEHMET DEDE

İLETİŞİM KURULU

RECEP BABACAN - MEHMET AYDOGMUŞ                           

Yönetim Kurulu Kararıyla               

KÖYLER ARASI İLİŞKİLER KURULU

ÇOCUK KOMİSYONU

GENÇLİK KOMİSYONU  

KÜLTÜR KOMİSYONU 

Köy Derneklerimizle görüşülerek

daha sonra oluşturulacaktır.YÖNETİM KURULU GÖREV DAGILIMINI

EN KISA ZAMANDA DUYURACAGIZ


Yönetim Kurulumuza ve

tüm Kurullarımıza teşekkür eder, başarılar dileriz

Kaynak : www.kemahspor.com

 

Bu haber toplam 1355 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA