• İstanbul27 °C
  • Erzincan26 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İstanbul Kemahlılar Derneği’nde yılın ilk genel istişare toplantısı yapıldı.
19 Şubat 2009 Perşembe 00:00

İstanbul Kemahlılar Derneği’nde yılın ilk genel istişare toplantısı yapıldı.

 Her yıl düzenlenen genel istişare toplantılarından derneğin 9.su yeni yönetimin ilk genel istişare toplantısı ve sıla gecesi programı Pazar günü dernek merkezinde icra edildi. Çengelköy’deki

 

Her yıl düzenlenen genel istişare toplantılarından derneğin 9.su yeni yönetimin ilk genel istişare toplantısı ve sıla gecesi programı Pazar günü dernek merkezinde icra edildi.

 

Çengelköy’deki dernek merkezinde yapılan istişare ve sıla gecesi programına Kemah Kaymakamı Eyüp Çalışır, Kemah Belediye başkanı Şükrü Balcı, Ersiad Yönetim Kurulu Üyelerinden Mustafa Kaçmaz, Mehmet Koçyiğit, Erzincan 24 Vakfı başkanı Ahmet Akkaya, SP Üsküdar Belediye başkan adayı Yılmaz Bayat, MHP Beyoğlu ilçe başk yrd. İbrahim Göktürk, Kemahlılar Derneği danışma kurulu üyeleri, önceki dönem Kemahlılar dernek yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda köy dernek başkanları, yönetimleri ve Kemahlı katıldı.

Mevlüt Karakurt

Dernek yönetim kurulu üyelerinden Mevlüt Karakurt’un yönetimde başlanan İstişare toplantısına dernek başkan vekili Ekrem Türkan’ın konuşması ile başlandı. Türkan; konuşmasında dernek faaliyetlerinden kısaca bahsederek tüm misafirlere katılımlarından dolayı teşekkürlerini sundu.

 

Daha sonra söz alan Kemah Belediye başkanı Şükrü Balcı; Kemah’ta belediye hizmetleri ile ilgili bilgiler vererek önümüzdeki seçimler ile Belediye başkanlığından ayrılacağı için şimdiden haklarınızı helal edin dedi.

Eyüp Çalışır Kemah Kaymakamı

İstişare toplantısında Sn. Kaymakamımız Eyüp Çalışır,  Kemah’ta yapılan çalışma ve hedefler ile ilgili ayrıntılı bir şekilde brifing verdiler. Kaymakam Çalışır’ın brifingini dikkatle dinleyen katılımcılar birifing sonunda bazı dilek ve temennilerini Kaymakam Çalışır’a ve Belediye başkanı Balcı’ya yönelttiler.

 

Ayrıca programa iştirak eden Kemahlı hayırsever işadamlarımızdan Mehmet Torun Bey de katılımcılara samimi bir konuşma yaparak öze bağlılık ve buna paralel memleketimize sahip çıkma ile ilgili kısa bir konuşma yaptılar.

 

İstişare toplantısının ardından misafirlere ikram edilen çiğ köfte ile birlikte sahneye Fırat çıktı ve Kemahlılara coşkulu bir gece yaşattı. Her zaman olduğu gibi davul zurna ile çekilen halaylar ile de gecenin finali yapıldı.

 

Haber Resim: Mehmet Aydoğmuş

Mehmet Taşkın'ın hazırladığı slayt ile Kemahlılar İstişare ve sıla gecesi

Bu haber toplam 1049 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA