• İstanbul28 °C
  • Erzincan27 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İstanbuldaki Erzincan Spor Taraftarı Bir Araya Geliyor..
05 Temmuz 2010 Pazartesi 00:00

İstanbul'daki Erzincan Spor Taraftarı Bir Araya Geliyor..

Geçtiğimiz hafta Erzincan Spor’a gönül veren bir grup genç; sahipsiz kalan takım için elele kampanyası ile başlattıkları oluşum için bir araya geldi.İstanbul’un Kartal ilçesi Erzincan

Geçtiğimiz hafta Erzincan Spor’a gönül veren bir grup genç; sahipsiz kalan takım için elele kampanyası ile başlattıkları oluşum için bir araya geldi.

İstanbul’un Kartal ilçesi Erzincan Çay Bahçesinde bir araya gelen gençlerin gündeminde İstanbul Erzincan Sporlular Derneğinin kurulması, sık sık bir araya gelinerek taraftar sayısının arttırılması ve kaynaşılması, özellikle İstanbul yakının da ki deplasman maçlarına katılarak Erzincan Spor’a destek olunması ve Erzincan Spor’un içinde bulunduğu sıkıntıların aşılması yönünde görüş alışverişleri vardı.

Toplantı sonunda ilk hedefin bu gün on kişi ile başlanılan destekçilerin katlanarak arttırılması olduğunu belirten Kemah Kardere Köyünden Sinan Yenigün; Bu Takım sahipsiz kalmaz kalamaz sloganı ile daha kuvvetli birliktelikleri önümüzdeki günlerde sağlamaya gayret edeceklerini açıkladı.

Erzincan Spor’a gönül veren herkesi bu güzel dayanşıma içinde görmek istediklerini belirten Yenigün; Erzincan Spor tüm Erzincanlıların takımıdır, Erzincanlılar sahip çıkmaz ise kimse sahip çıkmaz. Lütfen ilgi ve desteklerimizi esirgemeyelim ve Erzincan Spor’u hak ettiği noktaya getirelim diyerek açık çağrı yaptı.

Bir sonraki toplantıya geniş katılım ile karar alınan görüşmeye tüm hemşerilerimiz beklediklerini belirten oluşum; Erzincan Spor’a sevdalı tüm taraftarın ilgisini beklediklerini belirttiler.

 

Haber : Mehmet Aydoğmuş

Bu haber toplam 1423 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA