• İstanbul28 °C
  • Erzincan29 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
K.K.D.Turnuvası A Grubu Kahvaltıda Buluştu..
18 Mart 2010 Perşembe 00:00

K.K.D.Turnuvası A Grubu Kahvaltıda Buluştu..

  Geçtiğimiz Pazar günü Koçkar Köyü Dernek Yönetimi; Koçkar Derneğinin İstanbul Bulgurlu’daki şubesinde 33. Kemah Köyleri Dostluk Turnuvasına katılan ve aynı grubta yer alan

 

 

Geçtiğimiz Pazar günü Koçkar Köyü Dernek Yönetimi; Koçkar Derneğinin İstanbul Bulgurlu’daki şubesinde 33. Kemah Köyleri Dostluk Turnuvasına katılan ve aynı grubta yer alan köylerin başkanlarını kahvaltıda buluşturdu.

 

Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen kahvaltıda turnuva ve birlik beraberlik konuşuldu. Kahvaltı faslından sonra tanışma ve mesajlara geçildi. Grub içinde bulunan 8 köy adına katılan dernek ve klüb başkanları ortak noktanın hemşerilerimiz arasında birliğin ve beraberliğin tesisi olmalıdır dediler.

Ev sahibi olarak konuşan Koçkar Dernek Başkanı Abdurrahim Balcı; davetlerini kırmayarak katılan başkanlara teşekkür ederek; birlik ve beraberliğe katkısı olacağını düşündükleri bu tür organizasyonlara devam edeceklerini, asıl maksadı hemşerilerimiz arasında iletişimin ve buna bağlı dayanışmanın olduğu turnuva gibi organizasyonların maksadına uygun faaliyetlerin sürekli olmasından yana olduklarını belirtti.

Daha sonra 33.Kemah Köyleri Dostluk Turnuvası Başkanı Şerafeddin Ulutürk; Turnuva hazırlıkları ve buna bağlı faaliyetler hakkında bilgiler vererek; Koçkar Derneğine bu organizasyondan dolayı teşekkür etti.

Kahvaltıya  Kemahlılar Dernek Yöneticilerinden Recep Babacan ile Sezai Yılmaz, K.K.D.Turnuvası Ceza Kurulu Bşk. Mehmet Dede, Bozoğlak Dernek Başkanı Ercan Babacan, Kardere Dernek Başkanı Yusuf Gündüz, Kardere Spor Başkanı Evren Canpolat,  Dedek Köyü Dernek Başkanı Mecit Yapınca, Muratboynu Spor Başkanı Haydar Akcan, Eriç Köyü Spor Başkanı ve Turnuva Yürütme Kurulu Başkanı Feti Bülbül ve Hakbilir Spor Başkanı Necati Tarlak ile Koçkar Dernek ve Spor Yönetimi Katıldılar.

 

 

Bu haber toplam 967 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA