• İstanbul28 °C
  • Erzincan24 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kahveciler Odası Genel Kuruluna Davet
04 Mart 2010 Perşembe 00:00

Kahveciler Odası Genel Kuruluna Davet

İstanbul Umum Kıraathaneciler Kahveciler ve İçkisiz Gazinocular Esnaf Odası Genel Kurulu  21 Mart 2010 tarihinde Aksaray Özsaray Düğün Salonunda yapılacaktır. Sadık ÖZPOLAT ile Oluşturulan

İstanbul Umum Kıraathaneciler Kahveciler ve İçkisiz Gazinocular Esnaf Odası Genel Kurulu  21 Mart 2010 tarihinde Aksaray Özsaray Düğün Salonunda yapılacaktır.

Sadık ÖZPOLAT ile Oluşturulan Yeni oluşum listesinde 3 asil 3’ te yedek olmak üzere Erzincan Kemah’lı  üyemiz bulunmaktadır. Yeni oluşum Listesindeki Hemşerilerimizin Sizden Ricası Kahveciler Odasına Kayıtlı Üye Bulunan Tüm Hemşerilerimizin Yapılacak Kongrede Bulunmaları, Yapılacak Konuşmaları Dinlemeleri ve Üyeler İçin En Faydalı Yönetimi  Seçmeleridir.

Bu Hususta  Gerekli Hassasiyeti Göstermenizi bekleyen Yeni Oluşum Grubu katılımlarınızı önemle beklemektedir.

DÜZELTME

İstanbul Umum Kıraathaneci Kahveci ve İçkisiz Gazınocular Esnaf Odası Genel Kurulunun Yapılacagı Tarihlere Yakın Mevcut Oda Başkanı A.Turan Doğan ve ekibi tarafından dağıtılan el ilanlarında 21.1.2010 tarihi 27. İSTANBUL Noterligi tarafından Tasdik Olunan 01396 nolu istifaname ile oda ile ilişkimi kesmiş bulunmama rağmen resimlerim ve adım yer almaktadır. Gelen Şikayetler Üzerine Mevcut Yönetim İle hiç bir bağımın kalmadıgını aksine Sadık ÖZPOLAT başkan adaylığı tarafından oluşturulan oluşum grubu içerisinde bulunduğumu bir kez daha yeniler ve siz değerli üylerimin ve hemşerilerimin bilgilerine sunarım.

 Şerif YILMAZ

 

Bu haber toplam 1286 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA