• İstanbul22 °C
  • Erzincan20 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kahveciler Odasında Görev Değişikliği
22 Haziran 2010 Salı 00:00

Kahveciler Odasında Görev Değişikliği

İstanbul Umum Kıraathaneci Kahveci ve İçkisiz Gazinocular Esnaf Odası Genel Kurulu geçtiğimiz  aylarda düzenlenen bir kongre ile görev değişikliği gerçekleştirdi. Hemşerilerimiz 

İstanbul Umum Kıraathaneci Kahveci ve İçkisiz Gazinocular Esnaf Odası Genel Kurulu geçtiğimiz  aylarda düzenlenen bir kongre ile görev değişikliği gerçekleştirdi. Hemşerilerimiz  Esnaf Odasının seçimler sonrası görev dağılımı ve hemşerilerimizden kimlerin yönetimde olduğu hakkındaki bilgi taleplerini Sadık Özpolat Yönetimine sorduk, kendileri bir basın açıklaması yaptılar.

Basın Açıklamasını ; Kemahlı Hemşerilerimizin istifadesine sunar, Esnaf Odasının hayırlı ve başarılı çalışmalara imza atmalarını temenni ederiz.

DEĞERLİ HEMŞERİLERİMİZ VE MESLEKTAŞLARIMIZ;

İSTANBUL UMUM KIRAATHANECİ KAHVECİ VE İÇKİSİZ GAZİNOCULAR ESNAF ODASI YÖNETİMİ 21.03.2010 TAHİNDEN YAPILAN GENEL KURUL TOPLANTISI SONUCU DEĞİŞMİŞ VE GÖREVİ SADIK ÖZPOLAT BAŞKANLIĞINDA BULUNAN YENİ OLUŞUM LİSTESİ KAZANMIŞTIR.

YENİ OLUŞUM LİSTESİNDE BAŞKAN ADIYAMANLI OLMAK ÜZERE 4 ERZİNCAN 2 MALATYA 1 KARS 1 BİTLİS 1 ERZURUM VE 1 VAN LI OLMAK ÜZERE YÖNETİM KURULU OLUŞTURULMUŞTUR.

BAŞKAN VEKİLLERİ İSE MEHMET ŞİRİN (ERZİNCAN) AHMET KAYHAN (MALATYA) OLARAK BELİRLENMİŞTİR.

SEÇİMLERDE DESTEĞİ OLAN TÜM ÜYELERİMİZE VE MURATBOYNU KOYU DERNEK BAŞKANI ŞERAFETTİN ULUTÜRK ÜYELERİMİZDEN EŞREF TATAR VE SEÇİM HAZIRLIGINA DESTEĞİNİ ESİRGEMEYEN EROL KORKUTA SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİZİ BORÇ BİLİRİZ.

 

SADIK ÖZPOLAT VE YÖNETİM KURULU

Haber: Recep Babacan

 

Bu haber toplam 1248 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA