• İstanbul19 °C
  • Erzincan8 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
KAN VER HAYAT KURTAR
00 0000 Salı 00:00

KAN VER HAYAT KURTAR

 KEMAH KAYMAKAMLIĞI VE MÜFTÜLÜĞÜNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ             Yaklaşan Camiler ve Din görevliler haftası münasebatıyla

 

KEMAH KAYMAKAMLIĞI VE MÜFTÜLÜĞÜNDEN 

ÖRNEK DAVRANIŞ

 

            Yaklaşan Camiler ve Din görevliler haftası münasebatıyla İlçemiz Müftülüğü yapacağı hizmet ve etkinliklere  “Kan ver hayat kurtar” sloganıyla başladı.

      

             İlçe Müftümüz Yaşar KAŞKAYA Kızılay kan merkezi  yetkilileri ile irtibata geçip,Erzurum bölge Müdürlüğünden bir ekibin İlçemize gelmesi,Cami kürsüsünden yaptığı izahatla halkı bilinçlendirmesi takdire şayandı doğrusu.

             İlçede yapılan kampanyaya ilgi büyüktü, Başta İlçemiz adına her hayırlı işte önderlik eden sayın Kaymakamımız Ali  Hamza PEHLİVAN olmak üzere bir çok daire amiri,vatandaşlar.(güvenlik)(Türk silahlı kuverleri mensupları) ve özellikle din görevlilerimizden toplam 72 ünite kan bağışında bulunulmuş,gelen ekip memnuniyet ve güler yüzle dolapları dolu olarak geri dönmüşlerdir.

 

           Kan bağışı kampanyasıyla ilgili olarak İlçemiz Müftüsü Yaşar KAŞKAYA; “ Bir kişiyi kurtaran,bütün insanlığı kurtarmış gibidir - Sizin en hayırlınız insanlara faydalı olanızdır”buyuran bir dinin mensubu ve görevlileri olarak bu işte büyük haz duyduk,başta Sayın Kaymakamımız Ali Hamza PEHLİVAN beye ve kampa katılan herkese minnet ve şükranlarımı sunuyorum, etkinlik ve hayırlı işlerimiz devam edecek dedi.

Kaynak:

www.kemah.gov.tr

 

Bu haber toplam 1516 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA