• İstanbul25 °C
  • Erzincan28 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kemah Belediye Makamında 23 Nisan Devir Teslimi
24 Nisan 2010 Cumartesi 00:00

Kemah Belediye Makamında 23 Nisan Devir Teslimi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında, Kemah Belediyesi makam koltuklarına çocuklar oturdu. Kemah merkez okullarından seçilen öğrencilerimiz, 23 Nisan nedeniyle belediye başkanı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında, Kemah Belediyesi makam koltuklarına çocuklar oturdu. Kemah merkez okullarından seçilen öğrencilerimiz, 23 Nisan nedeniyle belediye başkanı Hüsamettin Şanal’ı ziyaret ederek; temsili “ KEMAH BELEDİYE MECLİS’i” oluşturdular. 11 maddenin görüşüldüğü Meclis; “ Yerel kalkınmayı sağlamak için; tarihi ve turistik mekanlarımızın restore edip, tanıtılması için tüm imkanlarımızı seferber etmeli Kemahlılar ile el ele verip çalışmalıyız." denildi.

 


Kemah İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Levent Kayık, öğrencilerimiz Erol Telli, Nisa Nur Taşar, Onur Köse, Ömer F. Karakütük, Simay Simge Öztek, Meltem Kahraman, Ahmet Soymaz, Emre Kondul, Mustafa Akan, Mustafa Özcan ve Fatima Baran, Kemah Belediye Başkanı Hüsamettin Şanal'ı ziyaret ettiler.

Kemah Belediye Başkanı Hüsamettin Şanal, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirip, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın bizler için çok önemli olduğunu belirtip, çocuklarımızı Kemah Belediyesi toplantı salonuna aldı. 

Öğrencilerimizden Erol Telli başkanlığında " Kemah Belediye Meclisi" toplandı.

" Kemah Belediye Meclisi" kendi belirledikleri 11 maddeyi tek tek ele aldılar ve oylama yaparak ortak kararlar belirlediler.

" Kemah Belediye Meclisi" tarafından alınan kararlar, Başkan Erol Telli ve tüm meclis üyelerince imzalandı.


Kemah Belediye Başkanı Hüsamettin Şanal; " Çocuklarımız bugün temsili olarak oturdukları koltuklara gelecekte hak ederek oturacaklarını kanıtladılar. Gerçekten onlarla birlikte hareket etmek onları dinlemek bizim için çok önemli." dedi.

" Kemah Belediye Meclisi" kararlarını Başkan Şanal'la paylaştılar ve kararların uygulamasında hep birlikte yer almak istediklerini belirttiler.

Belediye Başkanımız Hüsamettin Şanal ise, öğrencilerimizin ve tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını tebrik etti. Öğrencilere başarı dileklerini sunan Hüsamettin Şanal, günün anısına öğrencilere küçük hediyeler takdim etti ve hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra makam devir teslim töreni son buldu.

Bu haber toplam 975 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA