• İstanbul25 °C
  • Erzincan18 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kemah Belediye Meclisi Vali Demiri Ziyaret Etti
09 Mayıs 2011 Pazartesi 00:00

Kemah Belediye Meclisi Vali Demir'i Ziyaret Etti

ERZİNCAN VALİMİZE TEŞEKKÜR ZİYARETİ Kemah Belediye Başkanımız Hüsamettin ŞANAL ve Belediye Meclis Üyelerimiz hep birlikte Sayın Valimiz Abdulkadir DEMİR’e nezaket ziyaretinde

ERZİNCAN VALİMİZE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

 

Kemah Belediye Başkanımız Hüsamettin ŞANAL ve Belediye Meclis Üyelerimiz hep birlikte Sayın Valimiz Abdulkadir DEMİR’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Belediye meclis üyelerimiz Sayın Valimiz Abdulkadir DEMİR’e; Kemah’ta tamamlamış ve yapılmakta olan çalışmalara; Kanalizasyon, Gençlik ve Kültür Merkezi, Cevdet KOLAK Kapalı Spor Salonu tadilatının yapılması ve Gülabibey Camii ile Hamamının restorasyonlarına, sağladı katkıdan dolayı teşekkür etti.


  

Sayın Valimiz Abdulkadir DEMİR, “Kemah tarihi değerleri ve kültürüyle farklı bir ilçe olmuştur ve turizm cenneti olmayı hak ediyor. Yapılacak olan çalışmalar neticesinde Kemah; Kalesi ve kümbetleri ile açık bir müze olacaktır. Belediye Başkanımız yapmış olduğu çalışmalar ile Kemah’ı cazibe merkezi ve sancak şehir yapacaktır. Belediye Başkanımıza ve siz değerli Belediye Meclis Üyelerine yapılan çalışmalarda göstermiş olduğunuz gayretlerinizden dolayı teşekkür ediyorum."dedi

Belediye Meclis Üyelerimiz, ilçemizde yapılacak olan sıcak asfaltlama yol çalışmaları,yol bakım ve çevre düzenleme işlerinde ve Kemah’ta bulunan eski otel binasının tadilatındanın yapılması için Sayın Valilimiz Abdulkadir DEMİR'in desteklerini istedi.

Yapılan görüşmenin ardından Belediye Başkanımız ve Meclis Üyelerimiz, Valimize şükranlarını sunarak ayrıldı.

Belediye Başkanımız ve Meclis Üyelerimiz Valilik binasında bunun KEMAH odasını ziyaret etti. İlçemizin tarihsel değerlerinin minyatürlerini çok beğendi. Diğer ilçeleri temsil eden odaları gezerken Belediye Başkanımız Hüsamettin ŞANAL tarihi değerlerimizi ve kültürümüzü iyi bilmemiz ve korumamız gerektiğini belirtti.

Kaynak: Kemah Belediyesi

Bu haber toplam 1019 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA