• İstanbul25 °C
  • Erzincan25 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kemah Belediyesi İl Telekomu Ziyaret Etti
27 Mayıs 2011 Cuma 00:00

Kemah Belediyesi İl Telekom'u Ziyaret Etti

KEMAH BELEDİYESİ; ERZİNCAN'A İLETİŞİMDE YÖN VEREN, TÜRK TELEKOM İL MÜDÜRÜ TİMUR SEVİM'İ VE ASSİST ÇAĞRI MERKEZİ OPERASYON MÜDÜRÜ FATİH ŞANAL'I ZİYARET ETTİ Kemah Belediye

KEMAH BELEDİYESİ; ERZİNCAN'A İLETİŞİMDE YÖN VEREN, TÜRK TELEKOM İL MÜDÜRÜ TİMUR SEVİM'İ VE ASSİST ÇAĞRI MERKEZİ OPERASYON MÜDÜRÜ FATİH ŞANAL'I ZİYARET ETTİ

 

Kemah Belediye Başkanı ve Meclis üyeleri, Kemah'ın yetiştirdiği çalışkan ve güler yüzlü yöneticilerimizden Erzincan Telekom İl Müdürümüz Timur Sevim'i ve ASSİST Çağrı Merkezi Operasyon Müdürü Fatih Şanal'ı   makamında ziyaret ettiler. Hem memleketimizi başarıyla temsil eden hem de Erzincan'a hizmet eden yöneticilerimizle Erzincanımızı ve Kemah’ımızı konuştu.

 

İletişim konusunda bir marka olan Türk Telekom Erzincan İl Müdürlüğünde değerli hemşehrimiz Timur SEVİM güler yüzüyle karşıladı ziyaretçileri.

 

Heyet Türk Telekom’un Erzincan'ın her noktasına götürdüğü telefon ve internet hizmetinin önemine değinen Meclis Üyelerimiz, yapılan hizmetlerden dolayı Timur Sevim'e teşekkürlerini ilettiler. Samimi bir ortamda gerçekleştirilen sohbetten sonra hep beraber Ulaştırma Bakanımız Sayın Binali Yıldırım'ın Erzincan'a kazandırdığı çağrı merkezi ASSİST'i ziyaret edildi.

 

Bünyesinde yaklaşık olarak 900 kişi çalıştıran Asistt'i ziyarette heyeti Erzincan Çağrı Merkezi Operasyon Müdürü Fatih ŞANAL karşıladı.

 

Yapılan hizmetleri yerinde inceleyen Meclis Üyeleri, genç ve dinamik yönetici Fatih Şanal'dan kurum hakkında bilgiler aldılar.

 

İl Müdürümüz Timur SEVİM'e, Assist Operasyon Müdürü Fatih ŞANAL'a nezaketlerinden ve başarılarından dolayı teşekkür eden heyet, en kısa zamanda çalışma arkadaşlarıyla Kemah ziyaretlerini beklediklerini belirtti.

Kaynak: Kemah Belediyesi

Bu haber toplam 1189 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA