• İstanbul24 °C
  • Erzincan22 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kemah Belediyesinden Vali Demire Teşekkür Ziyareti
05 Mart 2010 Cuma 00:00

Kemah Belediyesi'nden Vali Demir'e Teşekkür Ziyareti

KEMAH BELEDİYESİ’NDEN VALİ DEMİR’E TEŞEKKÜR ZİYARETİKemah Belediye Başkanı Hüsamettin Şanal ve belediye meclis üyeleri, Kemah’a yapılan ve yapılacak hizmetlerde önder olan Erzincan

KEMAH BELEDİYESİ’NDEN VALİ DEMİR’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Kemah Belediye Başkanı Hüsamettin Şanal ve belediye meclis üyeleri, Kemah’a yapılan ve yapılacak hizmetlerde önder olan Erzincan Valisi Sayın Abdulkadir Demir’e teşekkür ziyaretinde bulundular. Kemah’ta açılan bakırcılık kursunun ilk meyvelerinden olan Sultan Melik işlemeli bakır tabak Vali Demir’e hediye edildi. 

Erzincan Valisi Abdulkadir Demir, makamında Kemah Belediye Başkanı Hüsamettin Şanal’ı ve Kemah Belediyesi meclis üyelerini ağırladı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Demir, Kemah’ta son yıllardaki gelişmeleri ve geleceğe dair düşüncelerini şöyle ifade etti; “ Kemah Meslek Yüksek Okulu’nun eğitim öğretime başlaması ve öğrencilerimizin Kemah halkı ile iyi iletişimler kurması, organik tarım ve hayvancılık için Kemahlı girişimcilerin yatırımları, entegre tesislerinin hayata geçmesi, Kemah ve Eriç Barajı’nın yapılacak olması, meslek ve sanat eğitimlerinin Kemah’ta hayat bulması, özel yurtların Kemahlı hayırseverler eliyle yapılması, eğitime ve sosyal projelere verilen destekler;

 “KEMAHLILARIN İDEALLERİNİ ORTAYA KOYUYOR. ”

Erzincan’ın Can’ı Kemah’ın tarihi kültürel ve doğal güzellikleri ile cazibe merkezi olması için Sayın Bakanımız Binali Yıldırım’ın himayelerinde, başlatılan bu çalışmalar, 2010 yılı içerisinde sizlerin gayretleriyle Kemah’ın kanalizasyon sorunun çözülmesi, Kemah Stadı’nın yapılması ve Kültür Merkezi’nin hayata geçirilmesi ile devam edecek. Ayrıca Erzincan için çok önemli bir çalışma olan Kemah Kalesi’ndeki kazı çalışmaları da bu yaz başlayacak.” dedi.

Kemah Belediyesi meclis üyeleri ve Kemahlılar adına Vali Demir’e teşekkürlerini ifade eden Başkan Şanal; “ Sayın Valim, Ulaştırma Bakanımız Sayın Binali Yıldırım’ın himayelerinde ve sizin önderliğinizde Kemah’ta bir yandan yılların birikmiş sorunları etkin ve hızlı bir şekilde çözülüyor bir yandan da Kemah’ın geleceğe umutla bakması için ortaya projeler ve hedefler konuluyor. Hedeflere sizlerin önderliğinde yürüyeceğimize biz Kemahlılar olarak inanıyoruz.” dedi.

Kemah Belediyesi meclis üyeleri de yapılan hizmetler için Vali Demir’e tek tek teşekkürlerini ifade ettiler. Ziyaret,  Kemah’ta açılan bakırcılık kursu öğrencilerinin yaptıkları Sultan Melik işlemeli bakır  tabağın Vali Demir’e hediye edilmesi ile son buldu.

Bu haber toplam 812 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA