• İstanbul17 °C
  • Erzincan11 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kemah Belediyesine Ödül
05 Ekim 2011 Çarşamba 00:00

Kemah Belediyesine Ödül

YENİLİKÇİ VE ÖNCÜ HİZMET ANLAYIŞIMIZ, KUDAKA TARAFINDAN ÖDÜLLENDİRİLDİ  Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansının yürüttüğü İnovasyona Dayalı Bölgesel Turizm Stratejisi Geliştirme

YENİLİKÇİ VE ÖNCÜ HİZMET ANLAYIŞIMIZ, KUDAKA TARAFINDAN ÖDÜLLENDİRİLDİ

 

Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansının yürüttüğü İnovasyona Dayalı Bölgesel Turizm Stratejisi Geliştirme çalışması kapsamında gerçekleştirilen faaliyetlerden biri olan “Bölgede Turist Olmak” gezisi, Erzurum, Erzincan ve Bayburt illerinde gerçekleştirildi. Gezi sırasında Kemah Belediyemizin turizm alanında yaptığı örnek çalışmaları inceleyen çalışma gurubu tarafından, KUDAKA’nın Erzurum’da organize ettiği törende yenilikçi hizmet anlayışından ötürü Başkan Hüsamettin Şanal’a teşekkür plaketi verildi.  Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı’nın düzenlediği toplantıya Bayburt Vali Yardımcımız, KUDAKU Genel Sekreterimiz Dr. Rıfat Altan, Kemah Belediye Başkanımız Hüsamettin Şanal ve çalışmada yer alan katılımcılar yer aldılar.

 

 

Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansının yürüttüğü İnovasyona Dayalı Bölgesel Turizm Stratejisi Geliştirme çalışması kapsamında gerçekleştirilen faaliyetlerden biri olan “Bölgede Turist Olmak” gezisini değerlendiren KUDAKA Genel Sekreteri Rıfat Altan; “ Erzurum, Erzincan ve Bayburt illerinde üç ilden katılımcıların oluşturduğu gruplarca yapıldı. Gezinin amacı ise; katılımcıların gezdikleri illeri kent estetiği, turistik değerlerin varlığı ve bilinirliği, halkın ve esnafın turizme bakışı, yeme - içme, konaklama ve hediyelik eşya gibi başlıklar altında gözlemlemek ve değerlendirmekti. Şehrin turistik bakımdan çekici alanları grup halinde gezilerek olumlu ve olumsuz yönleri ortaya çıkarıldığı çalışmada en çok Kemah Belediyemizin yaptığı tanıtım levhaları beğeni kazandı. Bizde hem Başkanımızı ödüllendirmek hem de teşvik etmek için bu ödülü kendisine sunuyoruz.” dedi.

 

 

Kemah Belediye Başkanımız Hüsamettin Şanal; “ Kent estetiği, turistik değerlerin varlığı ve bilinirliği, halkın ve esnafın turizme bakışı, yeme - içme, konaklama ve hediyelik eşya gibi başlıklarda yapılan çalışmalarla emeklemeye başladık. İnanıyorum ki sizlerin destekleriyle, Kültür Bakanlığımız, Vakıflar Genel Müdürlüğümüz, Tarihi Kentler Birliğimiz, KUDAKA ve SODES ile yürüyecek hatta koşacağız. Bu ödülünüz, takdiriniz bizi motive etti. Teşekkür ediyorum.” dedi.

Kaynak: Kemah Belediyesi

 

 

Bu haber toplam 960 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA