• İstanbul19 °C
  • Erzincan9 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
KEMAH EMİTT FUARINDAYDI
00 0000 Salı 00:00

KEMAH EMİTT FUARINDAYDI

KEMAH İLÇEMİZ EMİTT 2006 FUARINDAYDI....İstanbul Tüyap Merkezinde düzenlenen Turizm fuarında ilçemiz Kemah, yöremizin tanıtım malzeme ve dökümanları ile İstanbulluların ziyaretçi akınına

KEMAH İLÇEMİZ EMİTT 2006 FUARINDAYDI....

İstanbul Tüyap Merkezinde düzenlenen Turizm fuarında ilçemiz Kemah, yöremizin tanıtım malzeme ve dökümanları ile İstanbulluların ziyaretçi akınına uğradı.
Kemah Kaymakamımız Sn.Ali Hamza Pehlivan'ın ve Kemahlılar derneği başkanı Sn.İhsan Payalan'ın ortak gayretleri ile oluşturulan tanıtım standı fuar alanında ilgi çeken sayılı stantlardan biri haline gelmiştir.
Standımızı gezen ziyaretçilere Kemahın tarihi ve doğal özellikleri hakkında bilgiler verilmiş olup,yöresel ürünlerin tanıtımı yapılmıştır.
Ayrıca standın yanında kurulan Kempa firmasına ait satış bölümünde de yöresel ürünlerimizden tulum peyniri,bal,ceviz vb.ürünler ziyaretçilerin alımına sunulmuştur.
Oldukça renkli ve samimi bir ortamda geçen Fuarın Kemah standı birçok Kemahlı tarafından ziyaretinin ve İstanbulluların ilgi ile gözlemlerinin ardından pazar günü fuar nihayet buldu.
İstanbul'da yaşayan Kemahlılar Fuar aracılığı ile İlçelerinin tanıtımına katkı sağlayan Sn.Kaymakam A.Hamza Pehlivan'a ve Kemahlılar dernek başkanı Sn.İhsan Payalan'a Şükranlarını sunarak buna benzer organizaysonların devamını dilediler.

Bu haber toplam 1125 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA