• İstanbul25 °C
  • Erzincan25 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kemah Esnafı Artık Köylerimize Bir Telefon Kadar Yakın
27 Ağustos 2011 Cumartesi 00:00

Kemah Esnafı Artık Köylerimize Bir Telefon Kadar Yakın

KEMAH ESNAFI KALİTE VE HİZMET STANTARDINI YÜKSELTİYOR… KEMAH ESNAFI ARTIK KÖYLERİMİZE BİR TELEFON KADAR YAKIN…Yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi, geçmiş yıllarda vatandaşlarımızdan gelen

KEMAH ESNAFI KALİTE VE HİZMET STANTARDINI YÜKSELTİYOR… KEMAH ESNAFI ARTIK KÖYLERİMİZE BİR TELEFON KADAR YAKIN…

Yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi, geçmiş yıllarda vatandaşlarımızdan gelen dilek, istek ve şikayetlerin olumlu yönde düzenlenip bu yıl eksiksiz uygulanabilmesi için, Belediye Başkanımız Hüsamettin Şanal, Kemah Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Erdoğan Küçüktaş ile bir araya geldi. Sancak Şehirde bayram süresince esnaflarımız, Kemah’ın her noktasına akın akın gelen değerli hemşehrilerimize daha iyi hizmet verebilmek için servis hizmeti başlattı.


Ramazan ayının coşkusunu Sancak Şehirde yaşamak isteyen Kemahlılar, memleketlerine akın akın gelmeye başladılar. Bayram süresince Kemah’ın her noktası adeta yeniden can buluyor.

 

Kemah Belediyesi Ramazan Bayramı öncesi, geçmiş yıllarda vatandaşlarımızdan gelen dilek, istek ve şikayetlerin olumlu yönde düzenlenip bu yıl eksiksiz uygulanabilmesi yoğun çaba sarfediyor.

 

Yapılan çalışmalar öncülük eden ve katkı sunan Kemah Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Erdoğan Küçüktaş; “ Bu yıl bayram süresince Kemahlılar isteklerini telefonla bize bildirecekler. Biz de en kısa zaman da en iyi kalite ve fiyatta kendilerine servis hizmetiyle ulaştıracağız.” dedi. 

 


Her şey Kemah ve Kemahlı için diyen Belediye Başkanımız Hüsamettin Şanal, “ Bu uygulama ile hem esnafımız kazanacak hem de vatandaşlarımızın arzu ettiği hizmet sağlanmış olacak. Tüm esnaflarımıza gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.


Kaynak: Kemah Belediyesi

Bu haber toplam 1121 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA