• İstanbul27 °C
  • Erzincan26 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kemah İçin Bir Kaç Öneri
13 Nisan 2010 Salı 00:00

Kemah İçin Bir Kaç Öneri

Kemah Belediyesinin başlattığı;  “Gelin, Kemah’a Dair Projelerinizi Birlikte Hayata Geçirelim” Kampanyasına ilgi ve destekler ne ölçüde devam ediyor bilmiyoruz. Fakat bildiğimiz ve

Kemah Belediyesinin başlattığı;  “Gelin, Kemah’a Dair Projelerinizi Birlikte Hayata Geçirelim” Kampanyasına ilgi ve destekler ne ölçüde devam ediyor bilmiyoruz. Fakat bildiğimiz ve gördüğümüz bazı aksaklık ve alınması gereken önlemler var ki bunlar değişim ve dönüşüm süreci yaşatılmak istenen kentimize yakışmamaktadır.

 

Yerel çalışmalar yapan sitemiz aracılığı ile tespit ettiğimiz belediye hizmetleri noktasındaki  aksaklıkları zaman zaman sizlere hatırlatarak, bölgemize fayda umduğumuz çalışmaların hızlanmasını umut etmekteyiz.

Bu anlamda şimdilik örnek olabilecek birkaç eksikliği hemşerilerimizin ve yetkililerin dikkatlerine sunar, çalışmalarımıza önümüzdeki günlerde yenilerini de ekleyerek devam edeceğimizi bildiririz. 

Ayrıca Kemahlı hemşerilerimizin de fark ettikleri veya dikkatlerini çeken aksaklık ve önerileri ilgili haber altına yorum olarak eklemelerini, varsa görsel belgeler ile de bize ulaştırmalarını bekleriz.

 

 Miladi Çöp Toplama Konteynırları yerine modern Çöp Konteynırları ve Çevre Düzenlemesi Olmalı

  

 Yükseltmesi Yapılan Tren Yolu Köprüsünün Tabelası ve Çevre Düzenlemesi Yapılmalı

 

Çarşı Meydanında Savaştan Kalma Gibi Duran Bina;  Kemah'a Özgün Geleneksel yapıya dönüştürülerek Konaklama ve Dinlenme Tesisi Haline Getirilmeli

 

Kemah'ta İnsanların dinlenebileceği ve alış veriş yapabileceği Cafe Pastane Türü Yerlerin Bulunmasına Destek olunmalıdır.

Kemah Terminali Olarak Düzenlenen Alanda Yolcuların Anlık Dinlenebileceği veya Bekleyebileceği ortamların Kemah'a yakışır ıslahı gereklidir.

 

Kemah bağrında yetiştirdiği bu gün sayısı

ikiyüzbinleri bulan

hemşerisine bakabilmiştir,

Siz; Kemah Kentine ne kadar bakıyorsunuz ?


Bu haber toplam 870 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA