• İstanbul22 °C
  • Erzincan20 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
KEMAH KARACA KÖYÜ DERNEĞİNDEN GENÇLİĞE SABAH KAHVALTISI
00 0000 Salı 00:00

KEMAH KARACA KÖYÜ DERNEĞİNDEN GENÇLİĞE SABAH KAHVALTISI

KEMAH KARACA KÖYÜ DERNEĞİNDEN GENÇLİĞE SABAH KAHVALTISIKemah Karaca Köyü Dernek Başkanı Ayhan Çalık farklı bir hizmete imza atarak dernek merkezinde genç nesile sabah kahvaltısı verdi.26

KEMAH KARACA KÖYÜ DERNEĞİNDEN GENÇLİĞE SABAH KAHVALTISI

Kemah Karaca Köyü Dernek Başkanı Ayhan Çalık farklı bir hizmete imza atarak dernek merkezinde genç nesile sabah kahvaltısı verdi.

26 Mart 2006 günü düzenlenen sabah kahvaltısına Karaca Köyü gençliği ve kadın komisyonu yoğun ilgi gösterdiler. Sabah kahvaltısına ayrıca, Kağıthane Beld. Başk. Fazlı KılıÇ, Kemahlılar ilçe Der. Başk. ihsan Payalan ve gazetemiz genel yayın koordinatörü
Murtaza Yıldırım katıldı.

Yapılan neşeli kahvaltının ardından Dernek Başkanı Ayhan Çalık ve yönetimi tarafından plaket töreni düzenlendi. Törende Boğaziçi Makine Mühendisliği Öğrencisi Zafer Çalık ve Tülin Manço, ilköğretim sınıf birincisi Dilan Nur Kartal Başkan Ayhan Çalık'tan onur belgelerini aldılar. Birbiri üstüne plakeleri veren Başkan Ayhan Çalık gazetemizin genel yayın koordinatörü Murtaza Yıldırıma Kemah Karaca Köyüne gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı plaketini takdim etti. Plaketini alan Murtaza Yıldırım "Bu değerli hediyeyi Karaca Köyü adına saygıyla kabul ediyorum. Onu ömrümün sonuna kadar başucumda tutacağım" dedi. Yıldırım Ayrıca Erzincan şiiri okuyarak güne ayrı bir renk kattı.Verilen plaketlerin ardından tek tek tanışma ve eğlence bölümüne geçildi.
Çok medeni ve çağdaş bir görünüm sergileyen Karaca gençliği dernek yönetiminde artık aktif rol almak istediklerini belirttiler.Yeteneği ve dernek tecrübesiyle kısa zamanda çeşitli hizmetlerin altına imza atmayı başaran Karaca Köyü Dernek Başkanı Ayhan Çalık kısa ve öz bir konuşma yaparak "Büyük Atatürk'ün yolunda azimli ve kararlı bir gençlikle, yeni hizmetlere birlikte imza atmaya sizleri davet ediyor ve tüm katılanlara saygılar sunuyorum" dedi.

Kaynak :
DOĞU EXPRES GAZETESİ
İstanbul 2006
Bu haber toplam 2243 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA