• İstanbul17 °C
  • Erzincan10 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kemah Kaymakamı; Ahmet Karaaslan
14 Ekim 2017 Cumartesi 12:09

Kemah Kaymakamı; Ahmet Karaaslan

Kemah Kaymakamı; Ahmet Karaaslan

Kemah Kaymakamı; Ahmet Karaaslan

Kaymakamımız Sayın Ahmet KARAASLAN , 1983 yılında Bayburt'ta doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Erzurum'da, Lise Öğrenimini Pendik İmam Hatip Lisesinde tamamladı. 2006 yılında Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. Sakarya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Uluslararası İlişkiler ana bilim dalında yüksek lisans eğitimini tamamladı.

2008 yılında İstanbul Tapu Kadastro Bölge Müdürlüğünde denetmen yardımcısı olarak memuriyete başladı. 2009 yılında Konya Defterdarlığında denetmen yardımcısı olarak görev yaptı. 2011 yılında İçişleri Bakanlığının açmış olduğu Kaymakamlık sınavını kazanarak Mülki İdare mesleğine intisap etti. İl stajını Ardahan, Teftiş stajını Manisa ili Gölmarmara ve Köprübaşı İlçelerinde, Kaymakamlık Refiği stajını Düzce İli Akçakoca ve Sakarya İli Ferizli İlçelerinde yaptı. Düzce Cumayeri ve Kocaeli Darıca İlçelerinde Kaymakam Vekilliği görevini ifa etti.

Yurt dışı dil eğitimi için 1 yıl ABD'nin Maryland Eyaletinde bulundu. 2 yıl süre ile Kütahya Pazarlar Kaymakamlığı görevini yürüten Sayın Kaymakamımız 20/08/2017 tarihli resmi gazetede yayınlanan müşterek kararname ile İlçemiz Kaymakamlığına atanmış olup, Evli ve üç çocuk babasıdır.

Bu haber toplam 1062 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA