• İstanbul18 °C
  • Erzincan10 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kemah Kaymakamı ile İş Adamları Buluştu
07 Ocak 2014 Salı 09:18

Kemah Kaymakamı ile İş Adamları Buluştu

Kemah Kaymakamı ile İş Adamları Buluştu

Kemah ilçemize 4 ay önce atanan Kemah Kaymakamımız Hayrettin Çiçek Onuruna Kemah Derneği tarafından organize edilen bir akşam yemeğinde Kemahlı işadamlarımız ile Kemah Kaymakamı Hayrettin Çiçek bir araya geldi.


Next Next Star Yönetim Kurulu Başkanı Erol Yüksel'in verdiği yemeğe Kemah Kaymakamımız Hayrettin Çiçek’in yanısıra Kemahlılar Derneğine maddi ve manevi katkıda bulunan Kemahlı iş adamları, Kemah Turnuvalarında Başkanlık yapan yöneticiler katıldılar.


Çengelköy Boğaziçi Yaşam Merkezinde verilen yemeğe, Yönetim Kurulunun yanısıra, Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Torun, Next Next Star Yönetim Kurulu Başkanı ve Ersiad Başkan Yardımcısı Erol Yüksel, Burak Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı ve Ersiad Başkan Yardımcısı  İhsan Payalan, Kumsu Yönetim Kurulu Başkanı ve Ersiad Başkan Yardımcısı Mehmet Koçyiğit, Alp Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı ve Ekev Mütevelli Heyeti Üyesi A.Turan Akkaya,  Dufy Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Bayat, Rossi Yönetim Kurulu Başkanı Levent Akın,  Arçelik Hançerler Yönetim Kurulu Başkanı Adil Hançer, Dede Kimya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Dede, Cevdet Kolak Vakfı Müdürü Hamit Erim, Anadolum Organik Yönetim Kurulu Üyeleri Haluk Taşkın, M.Emin Taşkın, Mesut Delican, Doğanay Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Adem Yakut,  İşadamlarımızdan  Hüseyin Akdoğan, Kemah Spor Eski Başkanlarından Yasin Keskin, Turnuva Kurucularımızdan Şükrü Ünal, Erdoğan Babacan, Bekir Sevinç, Turnuva Başkanlarımızdan Süleyman Payalan, İbrahim Akçakaya,  Kardere Köyü Dernek Başkanı Yusuf Gündüz, Tan Köyü Dernek Başkanı İbrahim Özkan, Kemahlılar Derneği Eski Başkanlarından Ekrem Türkan, Dernek Eski Yöneticilerinden Mevlüt Karakurt, Necdet Çoban, Orhan Şanver, Can Erzincan Tv Yönetim Kurulu Başkanı Recep Aktaş, Kemahlı sanatçılarımız Fırat ve Ümit Solmaz, Erzincan Gazetesinden Şener Kara, Barış Gazetesinden Osman Köse  katıldılar.
 

Kemahlılar Dernek Başkanı Şerafettin Uluturk’ün yapmış olduğu konuşmasında Kemahta göreve atanan Kaymakamımız Hayrettin Çiçek ile işadamlarımızı bir araya getirmekten büyük mutluluk duyduklarını belirterek, Kemah ilçemizde yaşanan eksikliklerin çözüm noktasında adımlar atılmasının önemine vurgu yaptı.


Kemah Kaymakamımız Hayrettin Çiçek ise Onuruna verilen yemekten dolayı büyük onur duyduğunu ve konuşmasına hemşerilerim ifadesiyle başlamak istediğini belirtti. Çiçek aslen Elazığlı olduğunu ve kültürel yönden Kemah ilçesiyle hiçbir farkının bulunmadığını ve 4 ayda Kemah sevdalısı olduğunu sözlerine ekledi. Kaymakam Çiçek ilçe sorunlarına yönelik yapmış olduğu konuşmasında Kemahlılar Derneğine böylesine güzel bir organizasyon gerçekleştirdikleri ve Kemahlı iş adamlarıyla buluşmasına vesile olduğu için teşekkürlerini sundu.


Torunlar Gayri Menkul Yatırım Ortaklığı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Torun yapmış olduğu konuşmasında el birliği ile Kemah ilçesinin sorunlarını masaya yatırarak çözümüne katkı sağlanması gerektiğini belirtti. Torun Bacasız Sanayi olarak nitelendirdiği Meslek Yüksek Okulu için gereken ne varsa yapmaya hazır olduğunu belirtti.

Next Next Star Yönetim Kurulu Başkanı Erol Yüksel ise yapmış olduğu konuşmasında Kemah İlçesine en çok Kemahlıların sahip çıkması gerektiğini orada öğrenim gören öğrencilerin yurt sorununu çözmenin birinci hedefleri arasında olması gerektiğini söyledi. Yüksel ayrıca Kemahda okuyan öğrencilerin ilçe ekonomisine büyük katkı sağladığını ancak bu öğrencilerin ailelerinin de Kemah’a geldiğinde kalacak yer sorunu olduğunu sözlerine ekledi.

Gece iş adamlarımızın Kemah ilçemiz ile alakalı duygu ve düşünceleri ile son buldu.
 

Kaynak: Kemahlılar Derneği

Bu haber toplam 2583 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA