• İstanbul28 °C
  • Erzincan29 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kemah Kaymakamlığı Köy Ziyaretleri Devam Ediyor
06 Aralık 2012 Perşembe 00:00

Kemah Kaymakamlığı Köy Ziyaretleri Devam Ediyor

Kaymakamımız Hasan ONGU ve beraberindeki daire amirleri Hakbilir, Dedeoğlu ve Ağaçsaray köylerini ziyaret ettiler. Köy ziyaretleri kapsamında ilk olarak ziyaret edilen Hakbilir Köyünde genel

Kaymakamımız Hasan ONGU ve beraberindeki daire amirleri Hakbilir, Dedeoğlu ve Ağaçsaray köylerini ziyaret ettiler. Köy ziyaretleri kapsamında ilk olarak ziyaret edilen Hakbilir Köyünde genel olarak köyün ve vatandaşlarımızın ihtiyaçları hususunda hasbihal edildikten sonra köylülerimiz öğretmen ihtiyacı konusunda beklenti ve taleplerini dile getirdiler.

Daha sonra Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile Orman ve Su İşleri Bakanlığı’nın bilhassa ceviz fidanı desteklemeleri hususunda vatandaşlarımıza ayrıntılı bilgiler verildi ve talep olması durumunda Kaymakamlığımızın bu konularda vatandaşlarımıza her türlü desteği vereceği vurgulandı. Hakbilir Köyü’nden sonra gidilen Dedeoğlu Köyünde ise Kaymakamlığımız Hizmet Birliği tarafından desteklenen ve onarım çalışmaları devam eden köy konağı ile köy imam evi yerinde ziyaret edildi ve köy muhtarından bilgi alındı.

Son olarak yine ceviz üretiminde önemli bir yeri olan Ağaçsaray Köyüne geçen Kaymakamımız ve beraberindekiler, Ağaçsaray Köyünde 2012 yılı sosyal tesis yatırım programı kapsamında desteklenerek onarımı yapılan köy konağını inceledikten sonra ziyaretlerini tamamladılar.

Kaynak: Kemah Kaymakamlığı

 

 

  

 

  

 

  

 

  

 

 
Bu haber toplam 2596 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA